Ana sayfa Akıllı Telefon LG Band Play Duyuruldu

LG Band Play Duyuruldu

PAYLAŞ

LG, G serisi ile her geçen gün akıllı telefon pazarından daha fazla pay almaya devam ediyor. Ciddi bir ivme ve başarı yakalayan LG, sunduğu güncelleme desteği ile de kullanıcıların kalbinde önemli bir yere sahip. Orta segmentte elini güçlendirmek ve kullanıcı için farklı seçenekler sunmak isteyen LG, ilk olarak Avrupa pazarında boy gösterecek olan Band Play isimli modelini geçtiğimiz gün duyurdu.

4 çekirdekli Snapdragon 410’dan gücünü alacak olan akıllı telefon, seleflerinden farklı olarak Android 5.1 işletim sistemi ile gelecek. 5 inç HD ekrana sahip olacak olan Band Play’de 2 GB Ram bulunuyor. 13 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera bulunan telefonda 2300 mAh batarya bulunuyor.

350 dolardan piyasada boy gösterecek olan akıllının seleflerine göre biraz pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Eğer Türkiye’ye gelirse G3’ten de pahalı olarak piyasaya çıkacak olan akıllı telefonun şu an için bizim ülkemizde tercih edileceğini söyleyemeyiz fakat eğer gelirse diğer G serisi cihazlara da değişik bir fiyatlandırma politikası uygulanabilir. Bunu önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.