Ana sayfa Akıllı Telefon LG Bello 2 Duyuruldu

LG Bello 2 Duyuruldu

PAYLAŞ

LG’nin giriş düzeyinin de altında bulunan bir akıllı telefonu basın duyurusuyla teknoloji bloglarına servis etti. Eski tarz tasarımla duyurulan Bello 2’nin belkide tek amacı daha iyi selfie’ler çekmek olacak. Nedeni ise ön kamerada flaş bulunmadan yazılımsal düzenlemeler aracılığıyla ekran parlaklığını üst düzeye çıkartıp ilginç bir flaş yakmasıyla öne çıkıyor.

Günümüz tasarımlarından olan arka kameranın altında ses yükseltme ve ses kısma tuşları bu telefonda arka kısımda yer almıyor. Aslına bakarsanız ses kısma/açma tuşları hiç bulunmuyor. Yanda bir güç tuşu göze çarpıyor. İlginç bir tasarıma sahip akıllının 1,3 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli işlemcisi bulunuyor. 1 GB ram ile gelecek akıllının ön kamerası 5 MP olacak.

5 inç 480p çözünürlüğe sahip ekranın yanı sıra 8 GB dahili depolama alanına ve microSD desteği bulunduracak. Dokun & Çek selfie özelliği ile gelen Bello 2’nin ilk etapta Güney Amerika ve Hindistan’da satışa sunulması bekleniyor. Bu ay içerisinde bu iki pazara çıkacak ürünün ülkemize gelip gelmeyeceği ise belirsiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.