Ana sayfa Akıllı Telefon LG G Flex 2 Modeli Geliyor!

LG G Flex 2 Modeli Geliyor!

PAYLAŞ

LG Flex 2 eski modelleri gibi kavisli bir yapıya sahip olarak üzerinde 6 inçlik bir Full HD çözünürlüğe sahip ekran ile birlikte piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyor. Depolama olarak en az 32 GB hafızaya sahip olacak LG Flex 2, 64 GB depolama hafızasına kadar dahili bir kapasiteye sahip olacak.

Kendi kendini tamir edebilme özelliğine sahip olan LG Flex 2 modelinde kullanılabilir bir MicroSD kart desteği bulunmayacak. 13 Megapiksel kamera ile piyasaya sürülecek olan akıllı telefonun işlemci olarak SnapDragon 805 kullanacağı ise ortalıkta dönen diğer dedikodular arasında yer alıyor.

GFlex-1607

Gorilla Glass 4 duyurulmasına rağmen yeni çıkacak olan bu cihazın Gorilla Glass 3 ile piyasaya çıkacağı ve Android 5.0 güncel sürümleri ile çalışacağı diğer söylentiler arasında.

İlk model olan G Flex‘in Türkiye’de satışının gerçekleşmesinin kısa sürede olmasından dolayı LG Flex 2‘nin ülkemizde ne zaman satılacağı henüz belli olmamakla birlikte tekrar kısa süre içinde satışa çıkması kullanıcıların beklentileri arasında yer alıyor.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.