Ana sayfa Akıllı Telefon LG G Pro 3 Sızdı

LG G Pro 3 Sızdı

PAYLAŞ

LG’nin yeni phablet amirali olmaya aday olan G Pro 3’ün detaylı özellikleri sızdı. G Pro 2’nin serinin son üyesi olacağı tahmin edilirken böyle bir sızıntının gerçekleşmesi 6 inç ekran seven kullanıcılar için ‘can suyu’ oldu denebilir. Amiral düzeyinde çıkacak olan yeni nesil G Pro cihazın detayları haberimizde yer alıyor.

LG G Pro serisinin, LG G serisi ile başabaş gideceğini belirtelim. G Pro 3’te qHD ekran ile bizlere gözüken yeni nesil cihazın ekran boyutu ise hepimizin bildiği gibi 6 inç. Ele cebe sığmayan bu cihazın ppi yani inç başına düşen piksel oranı 490 olacak. Keskin görüntüler sunmayı hedefleyen G Pro 3 ile keskin görüntüler de elde edebileceğiz. 20 MP arka kamera ile gelecek olan yeni phablet amiralin ön kamerası da 8 MP.

Kamera konusunda cimri davranmayan LG’nin işlemci yönünde Qualcomm tercih ettiği sızıntıya yansıyor. Snapdragon 820 ile çalışması beklenen G Pro 3’ün 4 GB Ram ile gelmesi bekleniyor. 32 GB dahili hafıza ile gelecek olan amiralin +128 GB’a kadar ek hafıza desteklediği de belirtiliyor. Android 5.1’den hayat alacak olan cihazda artık yavaş yavaş alışmaya başladığımız parmak izi tarayıcısı da olacak. 800 dolar civarlarında tuzlu bir etiket ile gelmesi beklenen cihaz, bakalım önümüzdeki aylarda yapılacak olan IFA’da karşımıza çıkacak mı?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.