Ana sayfa Android LG G2 için Android 5.0.2 Lollipop Güncellemesi Çıktı

LG G2 için Android 5.0.2 Lollipop Güncellemesi Çıktı

PAYLAŞ

LG’nin popüler telefonu G2 için Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi yayınlandı. Türkiye için yayınlanan LG G2 Android 5.0.2 Lollipop güncellemesini telefonunuza yüklemek için yapmanız gereken ufak bir işlem ver. LG G2 LGD802TR modeline Android 5.0.2 Lollipop güncellemesini yüklemek için detaylar haberimizde.

2013 yılında duyurulan LG G2 modeli, uygun fiyatı sebebiyle ülkemizde oldukça yüksek satış rakamları elde etmişti. Fiyatına göre sunduğu teknik özellikleriyle dikkat çeken cihaz için Android 5.0.2 Lollipop sürümü Türkiye için dağıtılmaya başlandı. Güncellemeyi OTA üzerinden yükleyemiyorsunuz yani telefonunuza güncelleme olduğuna dair bir bildirim gelmiyor. Ancak LG’nin masaüstü yazılımını kurduğunuzda LG G2’yi güncelleyebiliyorsunuz.

lg-g2-icin-android-5-0-2-lollipop-guncellemesi-2

LG PC Suite isimli programı bilgisayarınızı kurup, LG G2 telefonunuzu USB ile bilgisayarınıza taktığınızda LG G2 için Android 5.0.2 Lollipop sürümünü görebiliyor ve telefonunuzu güncelleyebiliyorsunuz. Güncelleme henüz OTA üzerinden yüklenemiyor sadece bu yöntemle mümkün. Ancak ilerleyen günlerde OTA üzerinden de dağıtılmaya başlanacaktır. LG G2 için yayınlanan Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi, cihaz için önemli iyileştirmeler ve yenilikler içeriyor. Bunlardan en önemlisi değişen arayüz. LG UX 3.0 arayüzü, güncelleme ile gelen yenilikler arasında. Bu arayüze bağlı olarak bildirim, kilit ve ana ekranda değişiklikler, yeni özellikler geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.