Ana sayfa Android LG G2 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Görüldü

LG G2 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Görüldü

PAYLAŞ

Geçtiğimiz yıla damga vuran LG G2 için Android 5.0 Lollipop sürümü yüklenmiş olarak görüldü. LG G2’ye Android 5.0 Lollipop yükleyen bir geliştirici, güncellenmiş G2’nin videosunu paylaştı. LG Android 5.0 Lollipop güncelleme takviminde, G2 modelinin güncelleme alacağı zaten paylaşılmıştı. Yani bu durum aslında sürpriz olmadı.

2014 yılının en çok satan akıllı telefonlarından biri olan LG G2, Nexus 5 aynı donanımsal özellikleri taşıyor. Nexus 5’e Android 5.0 güncellemesi geleli 1.5 ay oldu. Ancak tabii ki Nexus 5’in Google tarafından ayrıcalığı var. Daha önce LG G2 Android 5.0 Güncellemesi Alacak Mı? başlıklı yazımızda LG G2‘nin Android 5.0’ı alacağını söylemiştik. Tabii burada süre önemli. LG, ilk etapta G3 modeli için küresel pazarda Lollipop’u yayacak. G2 için ise süreç ondan sonra başlayacak. Kesin bir tarih vermek şuan için söz konusu değil fakat üreticilerin çoğu Haziran 2015’e kadar mevcut cihazlarına Android 5.0 Lollipop’u dağıtmış olacak.

Şimdi gelelim LG G2’ye Android 5.0 Lollipop yükleyen geliştiricinin videosuna ;

Sonuç olarak LG G2 kullanıyorsanız, içiniz rahat olsun. Telefonunuz Android 5.0’ı son derece performanslı olarak çalıştırabilecek güce sahip. Güncellemeyi beklemeniz yeterli.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.