Ana sayfa Android LG G3 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Türkiye’de!

LG G3 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Türkiye’de!

PAYLAŞ

En güncel Android sürümü olan Lollipop, sonunda LG G3 için Türkiye’de dağıtılıyor. LG G3 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi Türkiye’ye geldi. Geçen haftalarda Avrupa’da dağıtılmaya başlanan güncelleme, Türkiye’de çıktı.

Aralık ayı içerisinde Avrupa’ya dağıtılmaya başlanan LG G3 için Android 5.0 Lollipop sürümü dün itibariyle Türkiye’de dağıtılmaya başlandı. İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz. Ülkemizde önemli satış rakamları yakalayan LG G3, Android 5.0 sürümü ile daha performanslı hale gelecek. LG G3 için Android 5.0 güncellemesi hem OTA üzerinden hem de LG’nin masaüstü yazılımı üzerinden yüklenebiliyor.

Cihazınızın ayarlar menüsünden yapabileceğiniz güncelleme (OTA), 3.4.0 Kernel sürümüne sahip. Bu güncellemeyi aynı zamanda LG PC Suite isimli yazılım aracılığı ile de G3 model telefonunuza indirebiliyorsunuz. Güncelleme sadece Android iyileştirmelerini değil aynı zamanda LG arayüzüne ait bazı yenilikleri de içeriyor. LG G3 Android 5.0 güncellemsine ilişkin herhangi bir hata şimdilik yok. Yani güvenle indirebilirsiniz. Son olarak güncelleme işleminden önce verilerinizi yedeklemeyi unutmayın demek isteriz.

LG-G3-Android-5-0-lollipop-turkiye

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.