Ana sayfa Android LG G3 Android 5 Lollipop Avrupaya Dağıtılıyor

LG G3 Android 5 Lollipop Avrupaya Dağıtılıyor

PAYLAŞ

G3 modeli ile 2014 yılına damgasını vuran LG, sözünü tutuyor gibi görünüyor. Sadece tek bir model ile gayet iyi satış rakamları yakalayan firma, Android 5.0 Lollipop güncelleştirmeleri konusunda kullanıcılarını memnun edecek gibi görünüyor. İlk etapta Polonya (İlgili haber) ve Güney Kore‘ye dağıtılan Android 5 Lollipop güncelleştirmesi, diğer Avrupa ülkelerine dağıtılmaya başlanacak.

MyLGPhones isimli siteden aldığımız habere göre ilk olarak İngiltere’de hizmet veren Vodafone UK‘in kontratlı sattığı LG G3 modellerine OTA yoluyla giden güncelleştirme, aynı zamanda LG PC Suite yazılımıyla da cihazlara kurulabiliyor.

Aşağıda yer alan tabloda ayrı sürüm kodlarına sahip Android 5.0 Lollipop güncelleştirmesinin hangi ülkelere ne zaman geleceğini görebilirsiniz. 12 Aralık tarihi işaret ediliyor olsa da tüm ülkeye bir anda güncelleştirme vermek mümkün olmadığı için bölge bölge birkaç gün içinde tüm cihazlardan indirilebilir olacaktır.

lg-g3-android-5--avrupa-guncelleme-takvimi

D85520e konu ile dağıtılan güncelleştirmenin ülkemizde ne zaman yayınlanacağı belli değil ancak yukarıdaki listede gördüğünüz ülkelerde dağıtılan güncelleştirmeler SIM kilitsiz cihazlar için. Yani muhtemelen Türkiye için resmi güncelleştirmeyi beklemeden o ülkelerden birinde yayınlanan güncelleştirme, ülkemizdeki G3 modelleri içinde çalışacaktır. Ayrıca ilginizi çekebilir : LG G3 Fiyatları Ucuzlayacak mı?

LG G3 telefonunuz varsa zaten bir şekilde Android 5.0 Lollipop sürümüne sahip olacaksınız. Asıl önemli olan nokta LG G2 kullanıcılarının bu güncelleştirmeye ne zaman ulaşabileceği.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.