Ana sayfa Akıllı Telefon LG G3 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi!

LG G3 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi!

PAYLAŞ
LG G3 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi

LG tarafında nihayet LG G3 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi hakkında detaylar gelmeye başladı. LG G3 Android 6.0 güncelleme detayları haberimizde.

LG G3 Kullanıcılarının merakla beklediği Android 6.0 Marshmallow güncellemesi nihayet bu sabah itibari ile D855TR numaralı cihazlara bilgisayar destekli verilmeye başlandı. İlk olarak 2016 yılının başlarında Ocak ayında Polonyada başlayan Android 6.0, aradan geçen 5 ay gibi bir süre sonrasında Türkiyede ki kullanıcılara da geldi.

Normalde güncellemelerin ilk olarak geliştiricilere açıldığını daha sonrasında ise ROM Atma işlemiyle beraber bilgisayar destekli yüklendiğini söyleyelim. Daha sonrasında ise OTA yani şebeke üzerinden verilmeye başlanacak.

LG G3 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi!

LG biliyorsunuz ki özellikle de yazılım desteği ile bilinen bir firmaydı. Lakin Android 6.0’ın çıkması LG’nin yeni cihazlara zaman ayırması sonrasında yazılım desteğinde aksamalar oluştu ve LG G3 kullanıcıları umudunu yitirmeye başlamıştı. LG G3 kullanıcıları bu sabah müjdeli haber ile karşılaştı, Türkiyede ki kullanıcılara artık Android 6.0 güncellemesi bilgisayar ile yüklemek üzere, kullanıcılara verilmeye başlandı.

Güncelleme detaylarına bakmadan önce, LG G4 ile karşımıza çıkan UX 4.0 arayüzünün bu güncelleme sonrasında karşımıza çıkacağını hatırlatalım. Arayüz hızlı ve gayet stabil, bu yüzdendir ki, arayüzde donma, kasma problemi ile karşılaşmak pek mümkün değil. Güncelleme önümüzde ki 1 hafta içerisinde OTA yani şebeke üzerinden verilmeye başlanacak. Şu anda sadece bilgisayar üzerinden kurabileceğiniz güncelleme bir çok yeniliği ve hata giderilmesini barındırıyor, bu yüzden cihazınızın daha stabil olabilmesi adına yeni güncelleme geldiğinde yüklemenizi tavsiye ederiz.

Cihazlarının garantisi bitmiş kullanıcılar bilgisayar üzerinden ROM Yükleyerek Android 6.0’ı yüklüyor. Ancak 1 hafta ile 2 hafta sürecek çalışmalar sonrasında OTA üzerinden güncelleme geleceği için, eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa, ROM atmanızı önermiyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.