Ana sayfa Akıllı Telefon LG G3 Fiyatları Ucuzlayacak mı?

LG G3 Fiyatları Ucuzlayacak mı?

PAYLAŞ

İlk olarak G2 modeli ile başarılı bir çıkış yakalayan akıllı telefon serisi G3 modeli ile bu yılın en iyi çıkış yakalayan akıllı telefon modellerinden birisi haline geldi. Zamanla elde ettiği bu muazzam başarıyı kaybetmek istemeyen LG, bir yılın daha sonuna gelirken fiyatlarda ufak indirimlere doğru gidiyor.

LG‘nin Güney Kore’de fiyat indirimine gitmesinden sonra ortalıkta dolanmaya başlayan fiyat indirimi dedikoduları hızlı bir şekilde tüm pazarlara yansıyabilir.

lg_g3_flickr_official

ChosunMedia verilerine göre Kore’de 899.90 won (810$) fiyata satılan LG G3 cihazları 799.700 won (720$) fiyatına kadar indirmeyi planlıyor. İndirim kapsamında operatör fiyatlarınn da 237$ civarında olan fiyatlarının 135$’a kadar indirilerek bu fiyat indirimlerinden nasibini alması bekleniyor.

Pantech firmasının Kore’de iflas ederek satılan 3. büyük mobil cihaz üreticisi firması olmasının etkisinin büyük olduğu söylenen bu indirimlerin henüz neden yapıldığına dair net bir bilgi yok. Fakat Kore’de uygulanacak bu indirimlerin diğer pazarlarda da uygulanacağı kesin olarak biliniyor.

İndirimin uygulanacağı diğer ülkeler hakkında net bir bilgi olmamasının yanında, LG‘nin daha önce de Kore’de uyguladığı indirimlerin tüm pazarlara hızla yayıldığı göz önüne alınırsa yakın bir zamanda LG G3 fiyatlarının ucuzlayacağı açık ve net bir şekilde artık belli oluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.