Ana sayfa Soru - Cevap LG G3 Hala Alınır mı?

LG G3 Hala Alınır mı?

PAYLAŞ

Bir zamanlar akıllı telefon pazarında ciddi bir etki yapan LG G3’ün tahtı hala devam ediyor desek yeridir. Çıktığı ilk zamanlarda çok tutulan akıllı telefonlardan olan LG G3, şimdilerde ise fiyat avantajıyla orta segmentteki diğer akıllıların katili olmaya devam ediyor. Bakalım, LG G3’ün diğer orta segment akıllılara göre farkı ne?

LG G3’te bildiğimiz gibi qHD yani 1440p HD ekran kullanılıyor. Orta segment akıllılarda böyle bir ekran bulunmaması G3’ü avantajlı konuma getiriyor. 32 GB dahili depolama alanı bulunan modelinde 3 GB ram bulunması diğer orta segment cihazların çoğunun 2 GB ram bulundurması da bu yönden avantajlı olduğunu gösteriyor.

Snapdragon 810 işlemci kullanan LG G3’ün bu konuda biraz tedirginlik yarattığını söylemek yanlış olmaz. Snapdragon 810’un ısındığı yazılarımıza da konuk oldu. Akıllı ile ne yapacağınıza bağlı aslında, yoğun kullanıyorsanız akıllınızı, tekrar düşünün derim.

LGG3-1

13 MP arka kamerası ile bekleneni karşılayan LG G3’te 2.1 MP ön kamera bulunuyor. Diğer orta segment akıllılarda en az 5 MP ön kamera bulunması da dezavantajlı bir konuma getiriyor.

3000 mAh bataryası ile akıllı telefonlar arasındaki en büyük bataryalardan birine sahip olan LG G3’te Android 4.4 bulunuyor. Android 5 güncellemesi almasına kuvvetli göz ile bakılan LG G3’ün fiyatı ise 1300-1400 lira civarlarında.

Ülkemizde fiyatı ile dikkat çeken LG G3’ün alındıktan sonra 2 yıl kullanabileceğinizi söyleyebiliriz. Fakat bu 32 GB modelinde geçerli nedeni ise 16 GB modelinde 2 GB ram bulunuyor. Yani tavsiyelerimiz 32 GB dahili depolama hafızası bulunan modeli almanız yönünde.

LG G3 hakkında sorularınız varsa topluluk sayfamızda sorabilir, eğer LG G3’ünüz varsa başka kullanıcıların sorularına yardımcı olabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Lg g3.6 ay sonra üst köşeden aşağıya doğru kibrit cöpü kadar sararma oldu.aşırı ısınmadan dolayı.servise verdim 2ay sonra yeni telefon verdiler.yaklaşık 1.5ay kullanıyorum yine aynı sorun var.
    Bayide başka modelle samsung değişimi istedim fiyat farkını ödeme şartıyla.
    Olur dediler ama garanti süreniz bu cihazın devamı olarak başlar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.