Ana sayfa Android LG G3 için Android 5.0 Güncelleştirmesi Dağıtılmaya Başlanıyor

LG G3 için Android 5.0 Güncelleştirmesi Dağıtılmaya Başlanıyor

PAYLAŞ

Merakla beklenen Android 5.0 güncelleştirmesini dağıtan ilk marka LG oluyor. LG, yaptığı açıklamayla G3 modeli için Android 5.0 Lollipop güncelleştirmesini yarından itibaren dağıtmaya başlayacağını duyurdu. Geçtiğimiz haftalarda LG G2 ve LG G3 Android 5.0 Güncellemesi Alacak Mı? başlığından da aktardığımız gibi LG, Android 5 güncelleştirmeleri konusunda elini çabuk tutmaya odukça hevesli. Henüz daha piyasadaki Nexus modellerine Android 5 dağıtılmaya başlanmamışken, bir üreticinin kendi telefonlarına güncelleştirme dağıtması, pek alışık olmadığımız bir durum.

LG’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre yarın yani 10 Kasım tarihinde ilk etapta Polonya’dan dağıtılmaya başlanacak olan güncelleştirme hafta boyunca artarak devam edecek. Ancak Türkiye’de ne zaman dağıtılmaya başlanacağına ilişkin bir bilgi yok. Bu sebeple güncelleştirmeyi daha erken almak için cihazınıza Amerika veya Polonya ROM’unu kurabilirsiniz.

lg-g3-android-5-0-lollipop-ekran-goruntusu

Özellikle G2 ve G3 modelleri ile Android akıllı telefon pazarında giderek büyüyen LG, güncelleştirme hamlesiyle de tüm üreticileri gierde bıraktı. Kullanıcılarını son derece memnun edecek olan LG’nin bu hamlesi tahmin ediyoruz ki satışlarına da etki edecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.