Ana sayfa Akıllı Telefon LG G3 Şarj Olurken Patladı ve Yanmaya Başladı!

LG G3 Şarj Olurken Patladı ve Yanmaya Başladı!

PAYLAŞ

LG G3 şüphesiz 2014 yılının en iyi akıllı telefonlarından biriydi fakat bir Reddit kullanıcısı görünen o ki aynı şekilde düşünmüyor. Şarj olurken patlayan telefon telefonlara bir yenisi daha eklendi ve LG G3 şarj olurken patladı. Forumda paylaşılan duruma göre kullanıcısı yatakta yatarken LG G3  şarj olurken patladı ve yanmaya başladı. Neyse ki yaralı yok!

Olayı ayrıntılı olarak anlatan kullanıcı, yatak odasının aniden dumanla ve ateşle dolduğunu ve şanslarını yangın söndürme tüplerinin olduğunu belirtti. Reddit kullanıcısı aynı zamanda aşağıda görebileceğiniz gibi birçok fotoğraf paylaştı ve olay gerçek duruyor.

LG G3 Şarj Olurken Patladı

LG G3 Şarj Olurken Patladı Peki Ya Şarj Aleti?

Bu arada yazıda batarja ve adaptörün direkt olarak LG’den alındığı ve üçüncü parti ürünü olmadığı bilgisi de verilmiş. Çıkaracağımız ders ise, lütfen artık telefonlarımızı yatağın üzerinde şarj etmeyelim. Ani ısınmalar bu gibi tehlikelere yol açabilir.

Konuyla ilgili açıklama yapan LG sözcüsü ise şu sözleri kullandı: “Bu şekilde çıkan her iddiayı fazlasıyla ciddiye alıyoruz ve en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız”.

Şarj olurken patlayan LG G3’ün fotoğraflarını aşağıdan görebilirsiniz. Tabii akıllara LG G3 fabrika hatası ile mi satıldı, LG G3 üretim hatası ile mi kutulandı soruları geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.