Ana sayfa Android LG G4 Birçok Ekran Sorunuyla Beraber Geliyor

LG G4 Birçok Ekran Sorunuyla Beraber Geliyor

PAYLAŞ

LG’nin son çıkan amiral gemisi G4, hakkında yazılan olumlu yazılarla 2015’in en iyi akıllı telefonu olma yolunda adım adım ilerliyor. Fakat herkesçe benimsenen bu akıllı cihazın son kullanıcı açısından çok can sıkıcı bir sorunu var. LG’nin son akıllısı birçok dokunmatik ekran sorunu ile beraber kutusundan çıkıyor!

Gün içerisinde sürekli karşılaşılmayan bu sorun bazı dokunmatik ekran özelliklerini kullanırken kullanıcıların karşısına çıkması dikkat çekiyor. Bunun dışında sürekli olarak ekrana aynı anda çift parmak ile tıklanınca bazen cihazın diğer parmağı algılamaması ya da aynı anda iki parmağı algılamaması dikkat çekiyor. Bununla alakalı bir video sorunu şöyle özetliyor: ( soldaki LG G4, sağdaki LG G3 )

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=PvrgA9DEuYE” width=”720″ height=”1280″]

Kullanıcılar bu sorun ile alakalı ikiye bölünmüş durumdalar. Bir kesim Android severler bunun güvenlik açısından önceki modellere göre hassasiyetinin değiştirildiğini iddia ederken diğer kesim ise bunun bir sorun olduğunu varsayıyor. Eğer önümüzdeki günlerde bu soruna dair bir çözüm keşfedersek hiç bekletmeden sizlerle paylaşacağız. Siz de bu haber altına bizlerle böyle bir sorun yaşayıp yaşamadığınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

1 YORUM

  1. LG Turkiye bununla ilgili bir acıklama yapmış, Turkiye de bulunan LG G4 telefonlarında boyle bir sıkıntı yokmus.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.