Ana sayfa Akıllı Telefon LG G4 Kaç Para Olacak?

LG G4 Kaç Para Olacak?

PAYLAŞ

LG’nin beklenen amiral gemisi G4 modeli kaç paradan satışa çıkacak? Bu soruya ışık tutacak bir bilgi ortaya çıktı. Bilgiye göre LG G4 kaç para olacak? ve LG G4’ün satış fiyatı ne olacak? sorularının cevabı oldukça üzücü. Güney Kore firması olan LG G4 ile Samsung’un amiral gemisi Galaxy S6 arasında yapılan bir karşılaştırmada LG G4’ün Galaxy S6’dan pahalı olacağı bilgisi verildi.

ETnews tarafından verilen bilgiye göre LG G4’ün satış fiyatı en az 795 Dolar, en fazla 910 Dolar olacak. Yani LG G4 715-910 Dolar aralığında satışa çıkacak. Güney Kore için konuşulan bu fiyat aynı zamanda Galaxy S6’dan daha pahalı bir aralığı işaret ediyor. Şimdi gelelim ülkemizdeki duruma.

Samsung Galaxy S6, Türkiye’de 2499 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Yani 32 GB Galaxy S6, 2499 TL’ye satılıyor. Eğer Güney Kore fiyatına göre LG G4, Samsung Galaxy S6’dan daha pahalı olacaksa, aynı zamanda ülkemizde de Galaxy S6’dan daha pahalı olacak. Şimdilik LG tarafından G4’ün fiyatına ilişkin resmi bir açıklama yapılmadı.

lg-g4-kac-paradan-satisa-cikacak

Şimdiye kadar ortaya çıkan bilgilerden yola çıkacak olursak, LG G4’ün teknik özellikleri haricinde fiziksel yapısıyla da üst düzey bir telefon olacağını, lüks bir cihaz olacağını söylemek mümkün. Kabaca bir tahmin yapmak gerekirse, LG G4’ün fiyatı 2500-3000 TL aralığında olacak.  Tüm bu soruların cevaplarını 28 Nisan’da öğreneceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.