Ana sayfa Akıllı Telefon LG G4 Kamerasıyla Çekilen Fotoğraflar Paylaşıldı

LG G4 Kamerasıyla Çekilen Fotoğraflar Paylaşıldı

PAYLAŞ

LG G4’ün 16 MP’lik arka kamerasıyla çekilmiş fotoğraflar paylaşıldı. LG G4 kamera performansını ve LG G4 kamera kalitesini, LG G4 kamerasıyla çekilmiş fotoğraflar ile bu yazıda bulabilirsiniz. Profesyonel fotoğrafçı Colby Brown tarafından çekilen bu fotoğraflarla, LG G4’ün kamera performansı şaşırtıyor.

LG’nin yeni amiral gemisi LG G4, 28 Nisan’da resmi olarak lanse edilecek ve tüm teknik detayları basın ile paylaşılacak. Fakat öncesinde, LG G4’ün 16 MP çözünürlüğe ve f/1.8 diyafram değerine sahip kamerasıyla çekilmiş fotoğraflar paylaşıldı. Fotoğraflar Colby Brown tarafından çekildi. Profesyonel fotoğrafçı olan Brown, LG G4’ün kamerasını fazlasıyla övdü. Büyük algılayıcısı ve f/1.8 diyafram değeri ile karanlık ortamlarda bile yüksek performans vaad eden LG G4’ün kamerasından kareler aşağıda.

LG G4 Kamerasıyla Çekilmiş Fotoğraflar

Aynı zamanda aşağıdaki video da yayınlanarak bu fotoğrafların öyküsü paylaşıldı ve LG G4’ün kamera performansına ilişkin detaylar aktarıldı. Colby Brown’ın anlatımıyla LG G4’ün kamera performansına ilişkin detaylar aşağıda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.