Ana sayfa Akıllı Telefon LG G4 Stylus Modeli Dokunmatik Kalem İle Gelecek

LG G4 Stylus Modeli Dokunmatik Kalem İle Gelecek

PAYLAŞ

LG’nin beklenen akıllı telefonu LG G4, dokunmatik kalem desteği sunan bir sürümle çıkacak. LG G4 Stylus LG-H631 modeli, tıpkı diğer markalarda olduğu gibi dokunmatik bir kalem sunacak ve farklı bir kesime hitap edecek.

LG’nin MWC 2015 etkinliğinde duyurması beklenen yeni akıllı telefonu LG G4 ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Dün ortaya çıkan bazı görseller, LG G4 Stylus isimli ikinci bir modelin varlığını ortaya çıkardı. Şimdiye kadar sadece G4 modeli hakkında basına sızan haberleri sizlerle paylaşmıştık ancak bu sefer G4 Stylus haber konuğumuz oldu.

LG G4 ile ilgili son olarak LG G4’ün Ekran Çözünürlüğü 3K Olacak! başlığında gündeme taşımıştık. 3K çözünürlüklü ekran ile akıllı telefon sektörüne yeni bir soluk katacak olan LG, G4 Stylus modeli ile iş dünyasını ve tasarımları hedefleyecek. Daha önce Stylus dokunmatik kalemli modeli 2015 yılında çıkarmayacağını söyleyen LG, anlaşılan fikrini değiştirmiş. Ortaya çıkan görseller bunu gösteriyor.

lg-g4-stylus-LG-H631

LG G4 Stylus modeli LG G4s olarak adlandırılıyor ve model numarası LG-H631 olarak belirlenmiş durumda. LG G4 Stylus modeliyle ilgili ortaya çıkan tek bilgi 1280 x 720 çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacağı. Yani LG G4s modeli HD çözünürlükte ekranla satışa çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.