Ana sayfa Akıllı Telefon LG G4’ün Tanıtım Videosu Yayınlandı

LG G4’ün Tanıtım Videosu Yayınlandı

PAYLAŞ

LG’nin yeni amiral gemisi G4 modeli için tanıtım videosu yayınlandı. LG G4’ün tanıtım videosunda IPS Quantum Display‘e vurgu yapıldı. QHD çözünürlüğündeki LG G4’ün ekranı, 2015’e damga vuracak gibi görünüyor. LG G4, 28-29 Nisan tarihlerinde dünyanın önemli şehirlerinde resmi olarak duyurulacak. LG G4’ün duyurulacağı şehirler arasında İstanbul’da var.

Tüm QHD ekranların aynı olduğunu mu düşünüyorsunuz?” sloganıyla yayınlanan videoda LG G4’ün ekranına vurgu yapılıyor. Önceki amiral gemisine göre yüzde 25 daha parlak bir ekran ve yüzde 20 daha fazla renge sahip bir ekran olduğu söyleniyor. Yayınlanan videoda farkın daha iyi anlaşılması için bazı manzaralarda karşılaştırma yapılmış. LG G4’ün tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

QHD çözünürlüğe sahip olan IPS Quantum Display, LG G4 modelinde karşımıza çıkacak. Daha parlak ve daha çok rengi gösteriyor olabilir ancak hatırlamakta fayda var. LG G3 modelinde yüksek ekran çözünürlüğü sebebiyle ciddi bir ısınma problemi vardı. Umarız G4 modelinde aynı şey olmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.