Ana sayfa Akıllı Telefon LG G5 Çıkış Tarihi Açıklandı! LG G5 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

LG G5 Çıkış Tarihi Açıklandı! LG G5 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

PAYLAŞ

Bu yılın en çok konuşulan cihazları arasına adını yazdırmış LG G5 Ne Zaman Satışa Çıkacak Açıklandı! LG G5 Çıkış Tarihi hakkında detaylar haberimizde.

LG’nin G5 için MWC lansmanı sonrasında bir çok reklam karşımıza çıkarması sonrasında, kullanıcılar cihazın ne zaman satışa sunulacağını merak etmeye başladı. İlk olarak MWC 2016 Barselonada karşımıza çıkan LG G5, daha sonrasında LG’nin resmi youtube kanalındaki video reklamlar ile karşımıza çıktı. Tasarım olarak bir çok değişikliklerin yapıldığı LG G5 ayrıca özellikleri ile beraber üst segment cihazlar arasına adını yazdırdı.

LG’nin G5 için youtube kanalında yayınladığı kısa tanıtım videolarında, kullanıcılara ne zaman çıkacağı konusunda merak uyandırmıştı. Yayınlanan yeni reklam filminde LG G5’in 1 Nisan 2016 tarihinde satışa sunulacağı bilgisi yer alıyor.

Trende geçen 15 saniyelik reklam filminde LG G5 kısaca anlatılırken, reklam filminin son saniyelerinde ekrana çıkan 1 Nisan ibaresi de cihazın çıkış tarihinin 1 Nisan 2016 olduğunu doğruluyor. LG G5’in çıkış tarihinin yer aldığı reklam filmini izlemek isteyenler olursa ;

Yayınlanan 15 saniyelik Reklam filminde de LG G5’in bataryasının çıkış tasarımına dikkat çekilmiş. LG G5’in tüm özelliklerine bakmak isterseniz şuradaki haberimizden cihazın tüm özelliklerine ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.