Ana sayfa Galeri LG G5’te Yer Alan Duvar Kağıtları

LG G5’te Yer Alan Duvar Kağıtları

PAYLAŞ

LG’nin yeni amiral gemisi LG G5’te Yer Alan Duvar Kağıtları bu haberimizde yer alıyor. Sizde G5’teki resmi duvar kağıtlarına buradan ulaşabilirsiniz. 

LG’nin yeni amiral gemisi LG G5 ile beraber hem arayüzde hemde yazılım anlamında ciddi derecede iyileştirmeler yapıldı, böylelikle kullanıcılara bir önceki model G4’e göre daha hızlı ve daha güncel bir android deneyimi yaşatılacak.

Piyasaki bir çok cihazdan daha üstün bir kamera, daha farklı bir arayüz ve bunun yanı sıra daha da kişiselleştirilebilir olacak cihazın teknik özelliklerinden vs. şuradaki haberimizde bahsetmiştik. Bu yazımızda sizlere, LG’nin G5 modelini tanıtırken de dikkat çeken bir diğer konu da cihaza özel hazırlanan duvar kağıtlarıydı. Bu yazımızda sizlere, LG’nin G5 için özel hazırladığı ve  G5‘in resmi duvar kağıtları olan 5 fotoğrafı sunuyoruz. Özellikle de LG G4 kullanıcılarının oldukça dikkatini çeken bu duvar kağıtlarına ulaşmak için, aşağıda yer alan resimlerin üzerine tıklamanız yeterli. Daha sonrasında ise cihazınıza kaydedebilirsiniz.

İşte LG G5’te yer alan Duvar Kağıtları ;

LG G5'te ye alan Duvar Kağıtları 4 LG G5'te ye alan Duvar Kağıtları 3 LG G5'te ye alan Duvar Kağıtları 2 LG G5'te ye alan Duvar Kağıtları 1 LG G5'te ye alan Duvar Kağıtları 5LG G5 için özel hazırlanan bu  duvar kağıtlarını indirip, cihazınıza attıktan sonra, ayarlar’a girerek sizde cihazlarınızda bu fotoğrafları duvar kağıdı yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.