Ana sayfa Akıllı Telefon LG G5 ön Siparişe Açıldı! Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

LG G5 ön Siparişe Açıldı! Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

PAYLAŞ

LG’nin MWC yani Mobil dünya kongresinde  tanıttığı, LG G5 Ön Siparişe Açıldı ve Türkiye fiyatı belli oldu ! İşte merakla beklenen o sorunun cevabı

Mobil dünya kongresinin en dikkat çeken akıllı telefonlarından olan LG G5, çift kamerası, farklı tasarımı ve teknik özellikleriyle beklentilerin üstünde bir cihaz olarak karşımıza çıkmıştı. Yılın en dikkat çeken cihazlarından olan LG G5, geçtiğimiz ay mobil dünya kongresinde LG’nin düzenlenen lansman etkinliğinde tanıtıldı.

Cihaz tanıtıldıktan sonra her ne kadar bir çok kullanıcı cihaz hakkında olumsuz yorumlarda bulunsa da, LG bana göre yeni cihazında tasarımsal olarak devrimsel değişiklikler yapmış. Ayrıyetten aksesuar desteğinin de oldukça fazla olması, cihazın işlevselliğini daha da arttırmış durumda. Kısa bir süre önce Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S7 2.799 TL’den piyasaya giriş yaparken Galaxy S7 Edge ise 3.299 TL ile karşımıza çıkmıştı. Samsung’un bir önceki modele göre benzer bir fiyatla karşımıza çıkması çok şaşırtıcı bir durum değil. Ancak, LG G5’in Vatan Bilgisayar‘da 2.799 TL‘den ön siparişe sunulması kullanıcıları şaşırttı.

LG G5 ön Siparişe Açıldı! Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

MWC 2016 sonrası kulüsler de cihazın teknik özelliklerinden ziyade bu özellikte cihaz kaç TL olur? şeklinde sorular dönüyordu.

vatan
Bir çok kullanıcı 2.299 TL ile piyasada satışa sunulacak diye söylense de, Vatan bilgisayar’da yer alan LG G5 Akıllı telefon ön satışında bu söylentilere son verilmiş oldu. Yılın en iddialı cihazlarından LG G5 ve Samsung Galaxy S7‘nin aynı fiyatla karşımıza çıkması, aslında biraz da hangi firmanın daha çok seveni varmış onu gösterecek. Akıllı telefon sektöründe fiyatlarıyla karşımıza çıkan LG’nin yeni amiral gemisinin 2.799 TL‘den satışa sunulması bir hayli konuşulacak gibi görünüyor. Cihazın vatan bilgisayar da yer alan ön sipariş sayfasına ulaşmak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.