Ana sayfa Editörden LG G5 Satış Fiyatı Belli Oldu!

LG G5 Satış Fiyatı Belli Oldu!

PAYLAŞ

LG’nin yeni amiral gemisi LG G5’in fiyatları belli oldu. Merakla beklenen LG G5 Satış Fiyatı belli oldu. İşte LG G5’in fiyatı konusunda detaylar.

LG tutkunları ve Android kullanıcılarının merakla beklediği LG G5 fiyatı, geçtiğimiz günlerde açıklandı. Türkiye’de fiyat konusunda agresif bir politika izleyerek her cebe hitap etmeye çalışan ve mobil telefon olarak fiyat konusunda uygunluğunu devam ettiren LG bu politikasını bırakmışa benziyor.

LG’nin rakibi Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge 2.799 TL ve 3.299 TL fiyat etiketleri ile satışa sunulurken LG cephesine baktığımızda ise LG fiyatlarının nasıl olacağı merakla bekleniyordu. Bugün düzenlenen etkinlik ile LG fiyatlarının belirsizliği ortadan kalkmış oldu.

LG G5 Satış Fiyatı Belli Oldu!

LG’nin düzenlemiş olduğu bu etkinlikte hem LG G5’in özellikleri hemde fiyatları resmi olarak açıklandı. Bununla birlikte LG G5 satış fiyatı 2.799 TL olarak satışa sunuldu. Yeni LG G5 yapısı ile çok dikkat çekeceğe benziyor. LG G5, tasarımı ve özellikleriyle oldukça dikkat çekiyor. Kullanıcıların en çok merak ettiği LG G5 Satış Fiyatı da belli olduktan sonra, cihazın ülkemizde de yakın zaman da satışa çıkacağını söyleyebiliriz.

LG’nin yeni amiral gemisi, dikkatlerini üzerine çekmeye devam ediyor. Yeni modüler yapısı ile LG G5, Bang ve Olufsen aksesuarları ile profesyonel bir müzik çalara dönüşebiliyor. Ekstra bataryalı ve destekli fotoğraf kontrollerini barındıran amiral gemisi, fotoğraf tutkunları için biçilmiş kaftan olarak gösteriliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.