Ana sayfa Akıllı Telefon LG G5’in Tasarımı Sızdırıldı

LG G5’in Tasarımı Sızdırıldı

PAYLAŞ

LG’nin yeni amiral gemisi LG G5’in Tasarımı Sızdırıldı. Bir alışveriş sitesinde yer alan kılıfta, LG G5 ön ve arka tasarımı net bir şekilde görünüyor. 

LG’nin G4’den sonra ki amiral gemisi unvanını taşıyacak yeni model akıllı telefonu : LG G5 Amazon.com’da satılan bir kılıf ile birlikte görüntülendi. Sızıntılara göre LG G5, G4’e göre birçok farklı detayla karşımıza çıkacak.

LG G5, bu zamana kadar birçok sızıntı ile karşımıza çıkmış, ancak hiçbir şekilde net fotoğrafı internette yayınlanmamıştı. Aslında sızıntı dememize bakmayın. Bana göre, sızıntılar aslında firmalar tarafından yapılan bir nevi viral reklam yapılmasını sağlayan haberler. Örnek olarak, LG firması telefonun bir görüntüsünü internette çeşitli medyalara yayıyor. Böylece, medya gruplarında LG G5 çıkmadan, haberleri yer almış oluyor. Sızıntılardan bahsettik, öyleyse devam edelim. LG G5, güvenilir alışveriş platformu Amazon’da göründü. Ancak yine net bir şekilde değil. Cihazın önü ve arkasının yer aldığı fotoğraf aslında Spigen isimli bir kılıf firmasına ait. Bu fotoğraftaki cihaz ise, söylenenlere göre LG’nin 21 Şubatta tanıtacağı yeni cihazı LG G5. Cihaz çıkmadan önce Spigen firması cihaza uygun kılıfını Amazon’da satılığa çıkarmış. Görüntüler gösteriyor ki, Bir önceki model LG G4’e göre birçok yenilik kullanıcıları bekliyor.

Bir Sonraki Yazımız LG G5 Özellikleri Nasıl Olucak ? << Okumak için tıklayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.