Ana sayfa Akıllı Telefon LG Optimus G ve Pro için Android 4.4 Testte

LG Optimus G ve Pro için Android 4.4 Testte

PAYLAŞ

LG, bizi şaşırtan bir hamle yaptı ve iki akıllı telefonu için Android 4.4 KitKat güncellemesi getirecek. LG Optimus G ve Optimus G Pro için gelecek güncelleme şuanlık testte.

Bilinmeyen gizli bir kaynak Phonearena’ya yorumunda LG Optimus G Pro’nun 4.4 KitKat sürümüne yükseltileceğini ve KnockOn özelliğine sahip olacağını belirtiyor. KnockOn, cihazı tek dokunuşla kilitli yada kilitsiz hale getiriyor. Ve diğer belirttiği ise LG’nin Optimus G ve Optimus Pro için Android 4.4 KitKat’ı test etmesi. Anonim kaynak ayrıca kullanıcı profil dosyalarına da ulaşmayı başarmış.

LGOptimusG-Pro

Bunlardan bir tanesinde Optimus G Pro’nun model numarasını göstermekte. Diğeri ise Android 4.4 test edilen Optimus G hakkında detaylar içeriyor.  Bu cihazlara Android 4.4 güncelleme geleceği LG’nin Estonya Facebook sayfasından gelmiş ancak daha sonra bu bilginin doğru olmadığı söylenmişti. Güncellemeler bu iki telefona gelir ise artık bu telefonlar 4G’li olacak.

 

4 YORUMLAR

  1. LG’nin ne yapacağı belli olmaz ancak güncelleme kesin yayınlandığında inanır olduk artık,üst modellerinde bile insanlarda güncelleme konusunda korku uyandıran bir firma,umarım üzerlerindeki bu kötü alğıyı dağıtırlar.

    • LG bu konuda dersini alan bir firma bana kalırsa. Yurt dışında güncelleştirmeleri yayınlıyor ülkemizde ne durumda bilmiyorum. Ama zaten Android alanların ilk işi bence artık cihazın global ROM’unu kurmak olmalı.

  2. Can bey merhabalar LG G2 almayı düşünüyoruz. Kullanan arkadaşlardan da yorumlarını bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim. İyi Günler.

    • LG G2 modeli fiyatına göre oldukça uygun ve üst düzey sayabileceğimiz teknik özelliklere sahip. LG G3’ün piyasaya çıkması sizi kuşkulandırmasın çünkü LG G3, G2 modelinin yerine çıkmadı. G3 modeli LG’nin amiral gemisi, G2 modeli ise uygun fiyatlı modeli. Günlük ihtiyaçlar ve temel bir kullanım için fazlasıyla hızlı bir cihaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.