Ana sayfa Editörden LG V10 Android Marshmallow Güncellemesi Yayınlandı

LG V10 Android Marshmallow Güncellemesi Yayınlandı

PAYLAŞ

LG kullanıcılara verdiği sözleri tutarak, bir çok cihazına Android’in yeni sürümünü yayınlamıştı. LG V10 Android Marshmallow Güncellemesi Yayınlandı

LG’nin
geçtiğimiz günlerde G3, G Stylo ve G4 modelleri için Android Marshmallow yayınlaması sonrasında LG V10 kullanıcıları gözlerini LG’ye çevirdi. LG kullanıcılarını çok bkeletmeden, LG V10 kullanıcıları için Marshmallow güncellemesini yayınladı. Gelen güncelleme ile beraber kullanıcılar 800 MB boyutunda bir kurulum dosyasını indiriyor. Boyut fazla olduğu için de Wi-Fi bağlantısı olduğunda güncellemeyi indirebiliyorsunuz.

MRA58K numarasıyla karşımıza çıkan V20b yazılım versiyonu cihazda yaşanan bir çok donma sorununa karşın çözüm olarak sunulmuş diyebiliriz. Güncelleme ile beraber LG V10‘a Android Doze batarya yöneticisi, sessiz mod ve uygulama izinleri sekmesi gelmiş. Ayrıca Android’in sunduğu güncellemelerin yanı sıra LG kendi uygulamaları için de bir takım güncellemeler getirmiş.

Gelen güncelleme sonrasında LG’nin QMemo+ uygulamasını “Capture+” bnun yanı sıra LG Bridge uygulamasını da “LG AirDrive” ismi ile göreceğiz. Ülkemizde geçtiğimiz saatlerde yayınlanan LG V10 Marshmallow güncellemesi aynı zamanda uluslararası güncelleme niteliği de taşıyor. Güncellemenin detaylarına baktığımız da sistemsel değişikliklerin yanı sıra, kullanıcıların kasma, donma sorunlarına karşılık performans’a dayalı bir takım güncellemeler de 800 MB’lik indirmenizin yanında geliyor. LG’nin 2016 yılında kullanıcılarına daha hızlı deneyim sunacağını MWC’de duymuştuk.

Bu güncellemeler ile beraber LG V10 kullanıcılarının hem batarya, hem de performansta bir takım olumlu değişimleri göreceğini söyleyebiliriz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.