Ana sayfa Akıllı Telefon LG V20 Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

LG V20 Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PAYLAŞ
LG V20 Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Sektöre yeni akıllı telefon modellerinin girmesi sonrasında gözler LG’ye çevrildi. LG V20 Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu! İşte detaylar.

Akıllı telefon piyasası gittikçe daha da rekabetli oluyor. Geçtiğimiz aylarda LG tarafından gelen bir haberle LG V20 modelinin tanıtıldığını biliyoruz. 6 Eylül’de LG tarafından düzenlenen basın lansmanında yeni akıllı telefon modeli tanıtıldı.

Bu tanıtım sonrasında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de LG V20 türkiye fiyatı oldu. LG v20 Türkiye çıkış tarihi ve LG V20 Türkiye fiyatı resmi açıklanması ile beraber sektörde durumlar değişebilir. Lakin LG akıllı telefon piyasasında G5 modeliyle oldukça iyi bir çıkış yaptı. Her ne kadar cihaz da bazı sorunlar olsa da satış rakamları beklenenin üstünde oldu.  Son zamanların en çok merak edilen LG telefonu bu konuda oldukça gizli tutuluyor. Sızıntıların arkası kesilirken dedikodular da artmaya başladı.

LG V20 Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG’nin elinde çok büyük bir koz var. Her ne kadar akıllı telefon piyasasında rekabetli günler geçse de LG kamera deneyimi cihazlardan üstün tutuluyor. Bir çok cihazı kullandığını söyleyen kullanıcılar, LG’nin kameralarının hep önde olduğu düşüncesinde. Teknik olarak bazı cihazlar sensör vs. açısından üstün olabilir.

LG cephesinde kullanıcılardan gelen yorumlar özellikle manuel mod ile profesyonel fotoğraf çekimi yapılabiliyor. LG’nin bu avantajını kullanması yeni cihazına da yansıyacak gibi görünüyor. Sektörde oldukça rekabetli günler geçerken LG V20 Türkiye çıkış tarihi konusuna gelirsek Kasım ayı gibi satışlara çıkacağı söyleniyor.

LG V20 Türkiye Fiyatı Ne Olacak?

LG V20 Türkiye’de ilk olarak operatör firmaları üzerinden satışa sunulacak. Kasımın ortalarına doğru da bir çok teknoloji marketinde karşımıza çıkacağı söylentileri dolanıyor. Türkiye de bir çok akıllı telefona göre bir tık önde olacak cihazın en belirgin özelliği kamera tarafında oldu. Bunun yanı sıra LG’nin yenilenen arayüzü ile beraber kullanıcılar sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşayacak.

LG V20 Türkiye satış fiyatı da merak edilen sorular arasındaydı. Bu konuda da kulüsler de bir çok söylenti var. Ancak cihazın 2.900 TL civarlarında olacağını söylemek mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.