Ana sayfa İnternet Limango İflas Etti, Faaliyetlerine Son Verdi

Limango İflas Etti, Faaliyetlerine Son Verdi

PAYLAŞ

Bir dönem furya olarak açılan e-ticaret sitelerinden bir tanesi olan Limango, battı, iflas etti. Bugün ziyaretçilerini bir mesala karşılayan Limango, faaliyetlerine son verdiğini, sadece sipariş verilen ürünlerin kargolanacağını söyleyen bir mesajla ziyaretçilerini karşıladı. 2009 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Limango’nun bu kararı bize kalırsa ekonomik gerekçelerden.

Türkiye’de bir anda trend olan e-ticaret siteleri adeta bir furyaya dönüşmüş ve çok sayıda e-ticaret sitesi açılmıştı. Limango bu akımın öncülerinden sayılabilir. Markafonu ile birlikte adı sıkça anılan Limango, N11, HepsiBurada gibi sitelerle çözüm üretmen amacıyla görüştüğü ortaya çıktı.

Sonuç itibariyle 2009 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Limango, artık internette yer almayacak. Sadece mevcut verilen siparişlerin takibinin yapılabileceği Limango için üzüldüğümüzü belirtelim.

limango-iflas

 

Limango’nun son mesajı ise şu şekilde ;

Sevgili Müşterilerimiz, 
30 Mart 2015 tarihi itibariyle limango.com.tr sitemizde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz.

Kurulmuş olduğumuz 19 Şubat 2009 tarihinden itibaren bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için hepinize teşekkür ederiz.

Sevkiyatlarımız devam etmektedir. Sevk edilmemiş siparişleriniz standart işleyişimiz çerçevesinde sizlere teslim edilecektir.

Siparişlerinizin takibi ile ilgili işlemlerinizi “Siparişiniz ile ilgili işlemler” sayfasından yapabilir, her türlü soru, öneri, görüşlerinizi info@limango.com.tr adresine mail atarak müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz.

Sevgilerimizle
limango ekibi

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.