Ana sayfa Apple iPhone ve Tüm Android Cihazları Şarj Edebilen Kablo : LMcable

iPhone ve Tüm Android Cihazları Şarj Edebilen Kablo : LMcable

PAYLAŞ

iPhone ve Tüm Android Cihazları Şarj Edebilen Kablo :  LMcable Kickstarter’da en çok destek alanlar arasına girdi bile ! Kabloyu ön siparişle satın alabilirsiniz.

iPhone ve Android kullanıcılarının en büyük dertlerinden bir tanesi de, kesinlikle ama kesinlikle şarj konusu. Özellikle çok internette takılıyorsanız, 3G açık kalıyorsa vs. bataryanın kullanımı oldukça düşüyor. Kısa zaman sonra şarjımızın bittiğini görüyoruz. Herşeyi geçtik, şarj kablosu bulmakta artık çok zor.

Çünkü Akıllı telefon piyasasında iPhone kablosu ve Android kablosu olmak üzere 2 farklı kablo türü var. Kablonuz yok ve arkadaşınız da sizin tersinize bir cihaza sahipse, zaten yandınız ! iPhone kullanıyorsanız, Android cihaza sahip arkadaşınız “bende Android telefon var yaa” yada iPhone kullanıcısı “iPhone kablosu var yaa” diyecektir. iPhone cihazlar, Android cihazlara göre kullanım açısından az sayı da var. Yani Android daha da yaygın aslında. Bu yüzden de ortaya bu gibi sorunlar çıkabiliyor. Bu sorunu bilen, anlayan bir firma LMCable ismiyle kablo arama derdini ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

aa

Firma “Dünyanın ilk Android ve iOS’u destekleyen tek kablosu” adıyla ürettiği bu ürün, Hem android cihazları, hem de iOS cihazları destekliyor. Yani 2 farklı platformu tek kabloya sığdırmışlar. Lightning ve MicroUSB destekli bu kablonun tasarımı oldukça ilginç, kullanımı ise basit. Kabloyu kullanmak için yapmanız gereken tek şey, iOS cihaza sahipseniz taktığınızda, Android cihazınıza taktığınızın tersi yönüne çevirmek. Yani kabloyu 2 farklı şekilde kullanabiliyorsunuz. Herhangi bir ekstra aparat vs. takmadan ters yada düz bir şekilde taktığınızda 2 farklı platformun şarj kablosunu kullanabiliyorsunuz.

Kickstarter projesi olarak karşımıza çıkan bu kablo, micro USB ve iPhone’lara özel tasarlanmış Lightning bağlantısına sahip. Kablonun ucu farklı bir şekilde tasarlanarak 2 in 1 kullanım sağlayabiliyor. Android tarafında tüm cihazlar ile uyumlu olan ve tüm Android telefonları destekleyen bu kablo, Apple tarafında ise iPhone 5 ve üst modellerini, iPad Mini 1.Nesil ve üstü ve son olarakta iPod touchîn 5.nesil olanını destekliyor. Kablonun kullanımı oldukça portatif, oldukça farklı bir tasarıma sahip.

1828b6a8264c724e21870689e64cac55_originalSizde hem Android hemde iOS cihazları, sadece tek kablo ile şarj etmek isterseniz, buradaki bağlantı üzerinden KickStarter projesine ulaşabilirsiniz. Ürünün 4 farklı renk seçeneği de mevcut. Renk konusunda farklı bir malzeme kullanılmış. Aşırı derecede güzel görünen bir deri yapısı var. (Gerçek deri değil) Proje ilk sunulduğunda 13$’a ürünü satın alabiliyordunuz. Ancak Projenin ilerlemesi ile beraber, Bu kablodan bende de olsun, kullanımı pratik vs. derseniz artık 20 dolara 1 tane LMCable siparişi verebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, 39$ ödediğinizde ise 3 farklı renkte ürüne ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca ürünü getirtip satmak isterseniz de 1.400$ veya fazlasını ödeyip 100 tane ürüne sahip olabiliyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.