Ana sayfa İlginç Ürünler Macbook için Selfie Çubuğu Üretildi !

Macbook için Selfie Çubuğu Üretildi !

PAYLAŞ

Daha önceleri saçma projeleriyle karşımıza çıkan ve oldukça dikkat çeken Art404 ekibi tarafından Macbook için Selfie Çubuğu Üretildi !

Her geçen gün gelişen teknoloji beraberinde de birçok ihtiyaç ve birçok yenilik getiriyor. Daha önceleri selfie çubuğu bile garip gelirken, şimdi de Macbook için selfie çubuğu yapıldı ! Şaka gibi gelebilir, ancak böyle bir ürün gerçekten var. Dünyada yaygın olarak kullanıcılar Selfie çubukları artık yeni bir boyut kazanıyor. Cep telefonlarını anlarım, DSLR makineleri vs. de anlarım. Ancak Macbook’ları selfie çubuğuna bağlayıp daha sonrasında böyle bir ürünü kullanmak, özellikle bizim ülkemizde nasıl olur bilinmez. (Selfie çubuğuna telefon takılıyken bile garipseniyor)

Art404 isimli bir ekip, yeni projesi olan bu ürünle baya bir deneme yapmış. Başarılı da almış. Her ne kadar selfie çubuğuyla Macbook’u havada tutmak çok zor gibi gelsede, ekibin tasarladığı bu ürün ağırlığı hissettirmiyor. Art404 ekibinin asıl amacı ise, saçma ürünler tasarlamak ve bunu sunmaktı. Bu zamana kadar bu amaçla yolundan şaşmayan ekibin, böyle bir ürün tasarlamış olması da çok ilginç değil aslında. İşte merak edenler için Art404 ekibinin Macbooklara tasarlamış olduğu selfie çubuğu ;

Macbook için Selfie Çubuğu Üretildi 2 Macbook için Selfie Çubuğu Üretildi 3 Macbook için Selfie Çubuğu Üretildi 4 Macbook için Selfie Çubuğu Üretildi 5 Macbook için Selfie Çubuğu Üretildiİşin gırgırını felan yaparken, adamlar şaka felan değil, gerçekten böyle bir ürün yapmışlar, bunun yakında satışını da yaparlar. Türkiyede böyle bir ürünü alıp kalabalık meydanlarda denesek acaba tepkiler nasıl olur, merak ettim doğrusu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.