Ana sayfa Marstan Mars’ta Uzaylılara Ait Kafatası Tespit Edildi!

Mars’ta Uzaylılara Ait Kafatası Tespit Edildi!

PAYLAŞ
Mars'ta Uzaylılara Ait Kafatası Tespit Edildi!

NASA tarafından yapılan araştırmalar son hızıyla devam ederken, Herkesi şaşırtacak bir şekilde Mars’ta Uzaylılara Ait Kafatası Tespit Edildi!

Uzunca bir süredir insanoğlu Mars’a adım atmak ve burada yaşam sürdürmek istiyor. Bu konuda önemli çalışmalar yürüten ve son 2 yıldır aktif bir şekilde Mars çalışmalarını sürdüren NASA, çalışmalarıyla sık sık gündemimizde yer alıyordu. Mars’ın gizemli bir yer olması, yüzenin diğer gezegenlerden farklı olması bilim dünyasının ilgisini daha da çekti.

Mars’ın yüzeyinden alınan bir çok örnekler incelendi, raporlamalar yapıldı. Kimi araştırmacılara göre Marsta yaşam mümkünken, kimi araştırmacılar ise Marsta yaşamanın mümkün olmadığını söylüyor.

Mars’ta Uzaylılara Ait Kafatası Tespit Edildi!

Mars ile ilgili çalışmalar kenarda dursun, bir grup Ufo araştırmacısı grup, geçtiğimiz günlerde Youtube’da oldukça farklı bir video yayınladı. NASA tarafından 2012 yılında Mars’ta çekilen fotoğraf, kafatası şeklinde bir cisim barındırıyor. Mars’ta Uzaylılara Ait Kafatası Tespit Edildi! şeklinde başlık atılarak Youtube’da paylaşılan video da 2012 yılında NASA tarafından yayınlanan fotoğrafın gizemi yer alıyor.

Fotoğrafı yakınlaştırarak Mars’ın yüzeyinde ki kafatasını meydana çıkaran grubın iddialarına göre uzaylı ya da koca ayağa ait bir kafa tası Mars’ın yüzeyinde bulunuyor. Videolu olarak x5 zoom yapıldığında ortaya çıkan cisim, konu hakkında bir kez daha düşündürdü.

Her ne kadar bilim dünyasındaki araştırmacılar inanmayın Uzaylı felan yok, Marsta henüz bulgulara rastlanmadı şeklinde söylemlerde bulunsa da, grubun ortaya attığı iddia oldukça büyük. Fotoğraftaki nesne de kafatasına ciddi ciddi benziyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.