Ana sayfa Akıllı Telefon Mavi Galaxy S7 Edge Geliyor!

Mavi Galaxy S7 Edge Geliyor!

PAYLAŞ
Mavi Galaxy S7 Edge Geliyor!

Büyük bir kriz sonrasında kâr oranlarını arttırmak isteyen Samsung yeni strateji peşinde. S7 serisine ağırlık verilirken Mavi Galaxy S7 Edge Geliyor!

Samsung Note 7 ile beraber geçen kötü günlerden sonra yepyeni bir çıkış yapmak istiyor. Bu yüzden de Note 7 haricinde akıllı telefon piyasasındaki diğer modellere yüklenmek istiyor. Samsung geçtiğimiz günler de Note 7’nin üretimini durduracağına dair bir açıklama yapmıştı. Zaten kısa bir süre sonra da bu açıklama doğrulandı ve Note 7 üretimi durdu.

Samsung, Note 7 modelinde yaşanan sıkıntılar ile beraber zarar etmesine karşılık yeni bir strateji geliştirdiği kulüsler de yankılanıyordu. Bu konuda Verizon tarafından verilen haberlere göre Samsung Note 7 modelini bir kenara atmış ve S7 modeli için çalışmalara başlamış. S7 serisi ile devamlılığı sağlamak isteyen ve kar oranlarını dengelemek isteyen Samsung, bu konuda yeni stratejiler geliştiriyor.

Mavi Galaxy S7 Edge Geliyor!

Note 7 modelinin en çok sevilen rengi S7 edge ile beraber karşımıza çıkabilir. Mavi Galaxy S7 Edge Çıkacağına dair dedikodular dolanırken nihayet bir açıklama geldi. Samsung’un en büyük fabrikalarından olan Tayvan’da çekilen ve basına lanse edilen görselde Samsung’un Verizon logolu mavi S7 Edge kapakları görünüyor.

mavi

Samsung’un Note 7 ile beraber büyük bir kriz geçirmesi sonrasında alınan bu karar satışları olumlu yönde etkileyebilir. Verizon logolu kapakların görüntülenmesi ile beraber Mavi Galaxy S7 Edge geliyor diyebiliriz.

Ayrıca Verizon logosunun dışında arka tarafta yer alan kapaklar da Verizon logosu yer almıyor. Bu da tüm dünya da satışa çıkacağı konusunda bilgiler veriyor. Bu konuda Samsung tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak yaşanan kriz sonrasında bu tarz hamlelerin gelmesi oldukça normal.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.