Ana sayfa Oyun Medal Of Honor Ücretsiz Oluyor!

Medal Of Honor Ücretsiz Oluyor!

PAYLAŞ

Yaptığı kampanyalar arasında daha çok ücretsiz dağıttı oyunlarla gündeme gelen Origin’de Medal Of Honor Ücretsiz Oluyor! İşte detayları

Oyun dünyasında özellikle de dağıttığı Ücretsiz Orjinal oyunlarla adını kazdıran Origin, yeni bir kampanya ile karşımıza çıkacak. Origin, On The House isimli kampanyasına Medal Of Honor : Pacific Assault’u da ekleyerek, böylece MoH’u ücretsiz bir şekilde oyunculara sunacak.

Origin’de On The House isimli kategoriyi bilenler bilir. Buraya eklenen oyunlar ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulurken, aynı zamanda Origin oyuncularına özel bir çok kampanya da yer alıyor. Origin’de özellikle Battlefield serilerinden sonra “Ücretsiz Oyun” dağıtma serüveni tam gaz devam ederken, oyuncuları sevindirecek haber karşımıza çıktı. 2. Dünya savaşını konu alan Medal Of Honor : Pacific Assault, 2004 yılında ilk olarak oyun piyasasına giriş yapmış ve oyunculardan tam puan almıştı.

Origin'de Medal Of Honor Ücretsiz Oluyor! 2
Origin’deki On The House programı dahilinde Medal Of Honor Ücretsiz Oluyor

Kısa Zaman Sonra Medal Of Honor Ücretsiz Oluyor

2004 yılından bu yana güncelliğini yitirmeden oynanan oyun, 10 dolarlık satış fiyatıyla karşımıza çıkıyordu. Origin’deki On The House programıan eklenen oyun, ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulacak. Daha öncesinde Need for Speed Most Wanted’i ücretsiz olarak kullanıcıların erişimine sunan Origin, bu kampanya sonrasında bir çok kullanıcıyı NFS’ye döndürdü. Şubat aşında ücretsiz olarak karşımıza çıkan NFS Most Wanted‘tan sonra şimdide Medal Of Honor : Pacific Assault ücretsiz olacak ve öyle görünüyor ki bu kampanya sonrasında bir çok kullanıcı eski anılarını yad edecek.

MoH serisinde önemli bir yere sahip olan oyun, dönemin en çok oynanılan oyunlarından birisiydi. Daha sonrasında 2012 yılında Medal Of Honor Warfighter ile EA Seriye son nokta koyarak daha da yeni oyun çıkarmamıştı. Medal Of Honor : Pacific Assault‘un ne zaman ücretsiz olarak erişime açılacağı konusunda herhangi bir açıklama bulunmuyor. Ancak bu ay sonlarına doğru ücretsiz oyunun kullanıcılara sunulacağı da bilinenler arasında. Origin, oyunculara bu tarz kampanyalar yaparak hem rakip oyun platformlarından oyuncu çekiyor, hem de oyunların tanıtımını sağlıyor. Özellikle de bu tarz eski oyunların bu tarz kampanyalar ile ücretsiz verilmesi, bence eski günleri hatırlamak adına oldukça önemli bir adım.

Origin oyunu ücretsiz olarak eklediğinde duyurusunu yapacağız. Takipte Kalın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.