Ana sayfa Akıllı Telefon Meizu M2 Note Ön Siparişte

Meizu M2 Note Ön Siparişte

PAYLAŞ

Hatırlarsanız bundan üç ya da dört yıl önce akıllı telefon piyasasında phablet çeşitliliği yalnızca Samsung’un Note modeli ile sınırlıydı ve birçok firma büyük ekranın kullanıcı ile ilişkisini tahmin edemediğinden dolayı bir süre Galaxy Note piyasa hakimiyetini sürdürmüştü. Fakat bundan bir yıl sonra Galaxy Note 2 modelinin rakiplerine göre artıları ve eksileri konuşulmaya başlanmıştı. Şimdilerde ise tüm akıllılar phablet boyutlarında çıkıyor ve kullanıcılar ile gayet içli dışlılar.

Meizu’nun Note modeli ön siparişe çıktı. Akıllı telefon piyasasında performans/fiyat oranını en iyi yakalayan cihazlardan biri olan M2 Note, şimdilik yalnızca Uzak Doğu pazarında boy gösteriyor ve yalnızca 170 dolardan ön sipariş alınıyor.

Ülkemizde raflarda olmaması can sıkıcı olsa da teknik özelliklerine değinmek gerek. 5.5 inç büyüklüğünde panelde full HD ekran bulunuyor. 64 bit destekli MediaTek işlemci ile sunulan cihazın ram boyutu 2 GB. Çift LED flaşlı gelen akıllının arka kamerası 13 MP, ön kamerası 5 MP. 3100 mAh batarya bulunan cihazın şimdilik yalnızca gri versiyonu ön sipariş verilebiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.