Ana sayfa Akıllı Telefon Meizu M5 Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Meizu M5 Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

PAYLAŞ
Meizu M5 Özellikleri ve Fiyatı

Popüler Çinli firmalar arasında yer alan Meizu yeni akıllı telefon modelini tanıttı. Etkinlik ile tanıtılan Meizu M5 Özellikleri ve Fiyatı belli oldu. İşte detaylar.

Akıllı telefon piyasasının fiyat-performans cihazlarıyla bilinen Çin’li dev Meizu yeni akıllı telefon modeli Meizu M5 tanıtıldı. Meizu tarafından düzenlenen etkinlikte farklı renk modelleri ve farklı tasarımıyla dikkat çeken cihaz önceki akıllı telefon modellerine göre bir kaç farklılıkla dikkat çekiyor.

Son dönemlerde Çinli firmalar tarafından adeta akıllı telefon akımı başlamış durumda. Huawei, Meizu, Oppo ve Xiaomi, bu zamana kadar bir çok yeni modellerini karşımıza çıkardı. Bu cihazlar arasına bir yenisi daha ekleniyor ki fiyat-performans sınıfına atayabileceğimiz türden bir akıllı telefon.

Meizu M5 Özellikleri ve Fiyatı

Çin’in popüler firması Meizu tarafından yeni tasarlanan akıllı telefon modeli donanım açısından oldukça zengin. Meizu M5 özellikleri ve fiyatı düzenlenen etkinlik sonrasında belli oldu. Cihaz hakkında ortaya atılan iddiaların neredeyse hepsi doğru çıktı diyebiliriz.

meizu-22

Meizu M5 özellikleri ve fiyatı ile dikkat çekerken, düzenlenen etkinlik sonrasında bir çok soru da cevaplanmış oldu. Gelin şimdi, Akıllı telefon piyasasında oldukça büyük bir yere sahip olan Meizu’nun yeni akıllı telefon modelinin özellikleri ve fiyatına bakalım.

Meizu M5 Teknik Özellikleri

Çinde düzenlenen etkinlikle tanıtılan Meizu M5 akıllı telefon modeli, MediaTek MT6750 işlemci, 2 GB ram ve 16 GB hafızayla karşımıza çıkıyor. 13MP arka kameranın yanı sıra 5MP ön kameraya sahip olan cihaz 2 farklı model olarak karşımıza çıkıyor. Diğer modelde ise, 32GB depolama alanı ve 3GB RAM bulunuyor.

ram

Çift Led flaşa yer verilen Meizu M5’de aynı zamanda oldukça iddialı bir parmak okuyucusu yer alıyor. Ayrıca kamera anlamında da oldukça hızlı odak yapabilme özelliğine sahip diyebiliriz. 3.040 mAh bataryaya yer verilen Meizu M5’de farklı renk seçeneklerine yer verilmiş durumda.

ram-2

M5 toplamda 5 farklı renk ile karşımıza çıkıyor. Mat siyah, Nane yeşili, mavi, şampanya sarısı ve siyah gibi seçenekler yer verilmiş durumda. Meizu M5 Özellikleri ve fiyatı hakkında merak edilenler etkinlikte cevaplanmış oldu böylelikle.

Meizu M5 Fiyatı

Cihaz hakkında merak edilen tüm sorular cevaplarıyla beraber etkinlikte karşımıza çıktı. Meizu M5 özellikleri ve fiyatına dair detayların yer aldığı etkinlikte, fiyat-performans ürünü olarak tanıtılan Meizu M5 fiyatı da oldukça merak ediliyordu. Meizu M5, 105 dolar fiyat etiketiyle alıcılarının karşısına çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.