Ana sayfa Akıllı Telefon Meizu MX4 Fotoğrafları – Galeri

Meizu MX4 Fotoğrafları – Galeri

PAYLAŞ
Meizu MX4 Fotoğrafları Sensörler

Kısa bir süre sonra Türkiye’de satışa çıkacak olan Meizu MX4’ün fotoğraflarını sizlerle paylaşacağız. Meizu MX4 fotoğraf galerisine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Meizu MX4’ün fiyatı, Türkiye’de kaç para olacağı gibi bilgileri de yazı içerisinde bulabilirsiniz. Aşağıda yer alan Meizu MX4 fotoğraflar galerisinde göreceğiniz görüntüler direkt olarak cihazın Türkiye’ye gelecek versiyonuna aittir.

Daha önce Meizu MX4 Kaç Para Olacak? başlıklı yazımızda cihazın fiyatına ilişkin temel bilgileri aktarmıştık. İlk etapta 16 GB depolama alanı sunan modeli Türkiye’de satışa çıkacak. Fiyat olarak ise gri renkli olanı 999 TL‘den, beyaz ve altın renkli olan modelin ise 1049 TL‘den satışa çıkacağını söylemiştik. Meizu MX4’ün bu fiyatlarla ülkemizden beklediği satış rakamı sadece 2015 yılı için 500.000 adet ve üzeri.

Peki bu cihazın fiyat performans oranı hakkında neler söyleyebiliriz? Genel olarak iyi bir akıllı telefon gibi görünse de bu konuda detaylı bir analiz ve açıklama yapmıştık. Meizu MX4’ün fiyat performans oranı ve çok daha fazlasını Meizu MX4 Alınır mı? başlıklı yazımızda detaylandırdık. Meizu MX4’ü satın almak istiyorsanız sizi o yazımıza bekliyoruz. Şimdi artık Meizu MX4’ün fotoğraflarına geçebiliriz. Hemen aşağıdan Meizu MX4 fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

Meizu MX4 Fotoğraf Galerisi

Meizu MX4 hakkındaki yorum ve sorularınızı aşağıdan bize iletebilirsiniz. İlerleyen günlerde Meizu MX4 kamerasından çekilmiş fotoğrafları sizlere aktaracağız.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.