Ana sayfa Akıllı Telefon Meizu MX4 Kamerasıyla Çekilen Fotoğraflar

Meizu MX4 Kamerasıyla Çekilen Fotoğraflar

PAYLAŞ

Geçen hafta satışa çıkan Meizu MX4’ün kamerasıyla çekilmiş örnek fotoğrafları derledik. Meizu MX4’ün kamerası nasıl? Meizu MX4 kamerası kaliteli mi? Gibi sorulara aşağıdaki örnek fotoğraflara bakarak kendiniz karar verebilirsiniz.

20.7 megapiksel çözünürlüğe sahip olan Sony lens ile birlikte gelen Meizu MX4, uygun fiyatına rağmen oldukça tatminkar bir kamera kalitesi sunuyor. Sadece fotoğraf çekme özellikleri değil, video çekme kabiliyetiyle de dikkat çeken Meizu MX4, 4K çözünürlükte yani 2160p video kaydedebiliyor. Saniyede 30 kare hızında 4K video çekimi yapabilen Meizu MX4’ün ön kamera özellikleri de son derece makul.

2 megapiksel çözünürlüğe sahip olan ön kamerasıyla da 1080p yani Full HD video çekimi yapabilen Meizu MX4, bu çekimi saniyede 30 kare hızında yapabiliyor. Genel olarak kamera kalitesi tabii ki piyasadaki en iyi akıllı telefon kamerası ünvanını alamıyor ancak fiyatına göre kesinlikle dikkat çekici özelliklere sahip.

Eğer Meizu MX4’ü almak istiyor fakat nereden alacağınızı bulamıyorsanız Meizu MX4 Nerede Satılıyor? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Meizu MX4 hakkındaki diğer paylaşımlarımız için site içerisinde arama yapabilirsiniz.

Meizu MX4 Kamerasından Örnek Fotoğraflar

Normalde bu yazıda 4K video çekme özelliklerine çok girmeyi düşünmüyordum ancak bu cihazı sadece 4K video çekmek için almak isteyen kullanıcılar da olacaktır. Bu yüzden Meizu MX4’ün 4K video örneğine aşağıda yer verdim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.