Ana sayfa Soru - Cevap Meizu MX4 Nerede Satılıyor?

Meizu MX4 Nerede Satılıyor?

PAYLAŞ
Meizu MX4 Fotoğrafı

Fiyat / performans telefonu Meizu MX4 Türkiye’de satışa çıktı. Fakat Meixu MX4’ün nerede satıldığını, nerelerde satıldığını ve nereden alınacağını henüz çoğu kişi bilmiyor. Meizu MX4’ü satın almak istiyorsanız bu yazımızda sizlere nereden satın alacağınızı söyleyeceğiz.

Daha önce Meizu MX4 hakkında çok detaylı içeriklere yer vermiştik. Meizu MX4 fotoğrafları, Meixu MX4 kaç para olacak ve Meizu MX4 alınır mı? başlıklı yazılarımızda enine boyuna Meizu MX4’ten bahsetmiştik. Şimdi ise artık cihaz inceleme için gelene kadar nerede satıldığını bilgisini sizlere aktaracağız.

Meizu MX4 şimdilik sadece internet üzerinden satılıyor. Cihazın gümrük işlemlerinde bir sıkıntı olduğu için satış süreci aksadı fakat nerede satıldığını biliyoruz. Meizu Türkiye Facebook sayfasından duyurulduğu üzere Meizu MX4 şimdilik sadece Dijital Market adında bir e-ticaret sitesinde satışa çıktı. İlerleyen dönemlerde teknoloji marketlerinde ve operatörlerin kontratlı paketleri ile satışa çıkacak. Bu bir reklam yazısı değil yani başka yerlerden satın almamanız için orayı öneriyor değiliz. Meizu’nun yaptığı anlaşma gereği bir süreliğine sadece adı geçen site bu cihazı satıyor.

Meizu MX4 Fotoğrafları Kutu
Meizu MX4 Fotoğrafları Kutu

Ancak sevinmek için henüz erken çünkü Meizu MX4 şimdilik uygun fiyatlı versiyonuyla değil, beyaz ve altın renkli versiyonları ile 1049 TL’den satışa çıkmış durumda. Asıl uygun fiyatlı olan versiyou gri renkli ve 999 TL. Ancak gri renkli Meizu MX4 şimdilik stokta yok. Siz bu yazıyı okuduğunuz sıralarda belki satışa çıkmış olabilir. Meizu MX4’ü satın almak için DijitalMarket‘i ziyaret edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. sakın bu telefonu almayın pahalı olduğu halde lensinde video çekerken patlama yapıyo lensi sıkıntılı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.