Ana sayfa Akıllı Telefon Meizu Pro 6 Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı!

Meizu Pro 6 Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı!

PAYLAŞ

Çin’in en bilinen telefon üreticilerinden Meizu’nun yeni amiral gemisi olması beklenen modeli Meizu Pro 6 Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı

Son dönemlerde piyasaya sürdüğü telefonlar ile adından yeni yeni söz ettirmeye başlayan Meizu’nun yenim modeli Meizu Pro 6 özellikleri ve fiyatı açıklandı. Dünya pazarlarından adından bahsettiren ve kendine has tarzı ile sadık müşteriler edinen Meizu, 2016 yılında Meizu Pro 6 modeli ile adını hafızalara yeniden kazıttı. Geçtiğimiz yıllarda yayınlanan cihazları ile yeni bir müşteri kitlesi oluşturan Meizu, bu yıl yeni modeli ile müşterilerini artırmayı amaçlıyor. Bu durumda Meizu’nun bu yıl birden fazla cihaz yayınlaması bekleniyor. Meizu’nun en güçlü serisi olarak adlandırılan “Pro” serisinin en yeni üyesi Pro 6’nın özelikleri ve fiyatı bugünlerde ortaya çıktı.

Meizu Pro 6 Özellikleri ve Fiyatı !

Meizu Pro 6 özellikleri ile dudak uçuklatan cinsten. Çin’den gelen birtakım bilgilere göre Meizu Pro 6 yeni cihazda Exynos 8890 çipset bulunacak. Bu bilgi bizleri dahil şaşırttı çünkü MediaTek şirketi Pro 6 ya özel çipset üreteceğini geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. İki şirket arasında ne geçti bilemeyiz ancak Meizu, yeni modelinde Exynos çipset kullandı. Depolama kapasitelerine göre ayrılan cihazlarda 32 GB versiyonda 4GB, 64 GB versiyonunda ise 6 GB ram bulunacak. Bunların yanı sıra 5.7 inçlik QHD ekrana sahip olan Meizu Pro 6’da 3.500 mAh kapasitesinde batarya bulunuyor.

Meizu Pro 6 Fiyatları ;

Bugünlerde gelen birkaç bilgiye göre Meizu Pro 6 fiyatları dünya pazarlarında başta yer alan iki rakibinden düşük olacak. Daha çok orta pigment insanlara hitap eden Meizu, özellikleri ile insanların gönlünde şimdiden taht kurmuş. Meizu Pro 6 fiyatları Şöyle ;

  • 32GB    430 Dolar
  • 64GB    476 Dolar
  • 128GB  584 Dolar

Çin’in en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Meizu firmasına ait olan yeni akıllı telefon Meizu Pro 6, ucuz ve üst segment cihaz isteyenlerin isteklerini karşılayacak. Cihaz hakkında sızdırılan bilgilere göre cihazın özellikleri ve fiyatı hakkında bilgiler mevcutken, Meizu Pro 6’nın ne zaman satışa çıkacağı konusunda ise herhangi bir bilgi sızdırılmadı. Ancak cihazın önümüzdeki aylar içerisinde satışa çıkacağı konusunda iddialar mevcut.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.