Ana sayfa Akıllı Telefon Meizu Pro 6s Teknik Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

Meizu Pro 6s Teknik Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

PAYLAŞ
Meizu Pro 6s Teknik Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

Sektörün orta segmentteki en iyi üreticilerinden olan Meizu’nun yeni çıkması beklenen akıllı telefon modeli Meizu Pro 6s Teknik Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

Bu zamana kadar Ürettiği fiyat-performans ürünleri ile dikkat çeken Meizu, sektör de yeniliklerle karşımıza çıkabilir. Çin’in popüler teknoloji devlerinden Meizu yeni bir akıllı telefon modeli için sertifika aldı. Yeni cihazı için sertifika alan firma, Meizu Pro 6s isimli orta segmentte yer alacak cihazını tanıtmaya hazırlanıyor.

Meizu 
ürettiği bir çok akıllı telefon modelinde cam veya metal gövde karşımıza çıkıyordu. Son zamanlar da sektördeki konumunu daha da arttırmak isteyen Meizu yeni bir hamle ile karşımıza çıktı. Bu zamana kadar ürettiği cihazların yanında firma farklı tasarıma sahip yeni akıllı telefon modeli ile kullanıcılarının yüzünü güldürebilir.

Meizu Pro 6s Teknik Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

Özellikle de fiyat-performans cihazı satın almak isteyenlerin tercih edeceği yeni akıllı telefon modeli Meizu Pro 6s Görüntüsü ve Özellikleri Sızdırıldı! Firmanın bir önceki modeli olan Meizu Pro 6’da 5.2 inç 1080p AMOLED ekran ve 4 GB Ram’e cihazda yer vermişti. Ayrıca Mediatek işlemci kullanmayı tercih eden Meizu, Mediatek Helio X25 isimli 10 çekirdekli işlemciye de bir önceki modelinde yer vermişti. Bu modelde radikal değişiklikler yer alacak.

meizu-2

Firmanın yeni çıkarması beklenen Meizu Pro 6s bir önceki modele göre düşük özelliklere sahip olacak. Ekran boyutu ve çözünürlüğü aynı kalacak olan cihazın Mediatek’in orta seviyeli Helio P20 işlemcisi ile geleceği konuşuluyor. Bir önceki modelde oldukça iyi performans sunulurken yeni cihaz orta segmentte yer alacak ve bir tık aşağıda performans sergileyecek. 2 cihazı karşılaştırmak şu noktada doğru olmayacaktır.

Meizu’nun genelde orta segmentte Akıllı telefon kullanıcılarına hitap ettiğini düşünürsek bu özellikler de yeterli diye düşünüyorum. Arayüz de ciddi değişiklikler yapılmaz ise performans anlamında kayıplar yaşanabilir.

meizu

Yeni çıkacak Meizu Pro 6s’ın sızdırılan bir diğer özelliği ise mCharge 3.0 özelliğiyle gelecek olması. 24W bir adaptörle şarj edilecek olan cihaz, kısa sürede şarj olurken uzun pil kullanımı sunacak.

Meizu Pro 6s Çıkış Tarihi

Genelde tüm akıllı telefon üreticilerinin modellerini tanıtmasını bekleyen Meizu, yıl sonlarına yaklaşınca cihazlarını tanıtmaya başlıyordu. Bu senede kasım ayında düzenlenecek bir etkinlikte Meizu Pro 6s’in tanıtılması bekleniyor. Dolayısıyla Meizu Pro 6s çıkış tarihi konusunda Kasım ayını işaret edebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.