Ana sayfa Sosyal Medya Facebook Facebook Messengerda Basketbol Oynayın!

Facebook Messengerda Basketbol Oynayın!

PAYLAŞ

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma platformu Facebook Messenger, yeni özelliği ile karşımıza çıktı. Facebook Messengerda Basketbol Oynayın!

Facebook Messenger uygulamasında sadece bir emoji yardımı ile basketbol oynayabilirsiniz. Facebook Messenger Uygulamasından Nasıl Basketbol Oynanır? Detayları haberimizde.

Akıllı telefon kullanıcılarının vazgeçilmez mesajlaşma platformu Facebook Messenger, bugünlerde yayınlanan yeni güncellemesi ile kullanıcıları şaşırttı. Facebook Messenger’den nasıl basketbol oynanır? Yeni gelen güncelleme ile Facebook Messenger uygulamasından basketbol oynanabiliyor. Yüz değiştirme kervanına katılmak için kendine en kolay yolu seçerek MSQRD uygulamasını geliştiren şirketi satın alan Facebook, bugün de Facebook Messenger’in yeni bir özelliğini devreye soktu. Mobil platformlara yayınlanan bugün ki güncelleme sayesinde Messenger uygulaması sayesinde sohbet penceresinde basketbol oynayabiliyorsunuz. Üstelik basketbol oynamak için ekstra bir uygulama indirmeniz gerekmiyor.

Facebook Messengerda Basketbol Oynayın!

Facebook Messenger ile Basketbol Oyunu Oynayın!Messenger üzerinden basketbol nasıl oynanır? Messenger üzerinden basketbol oynamak için yapmanız gereken tek şey Basketbol Topu adlı emojiyi arkadaşlarınıza mesaj olarak göndermek. Daha sonra topun üzerine tıklamanız yeterli. Sıkıldığınız zaman kısa bir süre oyun oynayabilirsiniz. Facebook Messenger kısa zaman önce santranç oyunu ile bizleri şaşırtmış, daha öncesinde para gönderme özelliği ile kullanıcılarının karşısına çıkmıştı. Facebook’un aktif kullanıcı sayısı ile rekor üstüne rekor kıran Messenger uygulamasından bu şekilde Basketbol oyunu oynanması, kullanıcılar açısından gerçekten iyi olacak diye düşünüyorum. Açıkcası Messenger üzerinden oyun güncellemelerini gelmesi ile, “Acaba Facebook oyun özelliği mi ekleyecek” diye düşünmeden de edemiyorum. Belki de buna hazırlık yapılıyordur. Ne dersiniz ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.