Ana sayfa Oyun Metal Gear Online ve The Phantom Pain Sunucuları Aynı Gün Açılacak

Metal Gear Online ve The Phantom Pain Sunucuları Aynı Gün Açılacak

PAYLAŞ

Merakla beklenen Metal Gear Online hakkında oyunun yapım yönetmeni Kotaro Oki önemli bilgiler verdi. Buna göre, Hideo Kojima‘nın başında bulunduğu Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ile Metal Gear Online simültane olarak, aynı anda çıkacak.

Kotaro Oki, geçtiğimiz günlerde Japonca bir siteye röportaj vermişti ve bunun çevirisini de Metal Gear Online Twitter hesabı yayınladı. Oki, oyuncuların direkt olarak çoklu oyuncu tecrübesine atılabileceklerini doğruladı.

Metal-Gear-Online-1-720x405

“Multiplayer servisi MGSV: TPP çıktığında başlayacak. MGO, Phantom Pain’in çoklu oyuncu modu olacak. Oyunculara tavsiyemiz, tek kişilik oyunu oynar gibi oynamaları ve tüm Metal Gear Solid V evreninden zevk almalarıdır” şeklinde konuşan Kotaro Oki, meraklı hayranların da yüreğine su serpmiş oldu.

Oki aynı zamanda MGO’da yer alan bazı özellik ve mekanikleri de açıklayarak dinamik hava durumu sisteminin yer alacağını doğruladı. Kojima Productions‘ın FOX Engine adlı grafik motoruyla hazırlanan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, son söylentilere göre 2015 yılının ikinci çeyreğinde PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için resmen satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.