Ana sayfa Mobil Microsoft 79 Dolara Toshiba Tablet Kampanyası

Microsoft 79 Dolara Toshiba Tablet Kampanyası

PAYLAŞ

Microsoft, yılbaşına özel olarak Toshiba Encore Mini tablet bilgisayarı 79 dolardan satışa çıkardı. Microsoft ‘un bu atağı 12 boyunca sürecek ve kulağa hoş gelen bazı ek hediyeler verecek. Örneğin normalde 99 dolara satılan tableti 79 dolara satmanın haricinde bir de 16GB hafıza kartını cihazla birlikte hediye edecek.

Saat 05:00 yani günün ilk ışıkları itibarıyla anlaşma başlayacak. Pazartesi günü başlayan kampanya, Toshiba Encore Mini için geçerli. 119 dolardan duyurulan tablet daha sonra çeşitli indirimlerle zaten 99 dolara indirilmişti. 12 günlük bu kampanya boyunca 79 dolara indirilmiş durumda. Toshiba Encore Mini tablet 7 inç boyutta HD ekrana sahip. 768 x 1.280 çözünürlüğündeki dokunmatik ekran, dört çekirdekli Intel Atom işlemci Z3735G, 16GB dahili depolama ve 1GB RAM gibi özelliklere sahip.

toshiba-encore-mini

16GB hafıza kartına ek olarak 1 yıllık kişisel Office 365 üyeliği de cihazla birlikte hediye ediliyor. Yani Microsoft Office Word, Excel ve PowerPoint gibi yazılımların en son sürümünü 1 yıl boyunda kullanabiliyorsunuz. Ayrıca 1 TB boyutundaki OneDrive bulut depolama servisi de tableti aldığınızda hediye ediliyor. Normalde bu hediyelerin değeri 70 dolar civarında. Kampanya 19 Aralığa kadar sürecek.

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.