Ana sayfa Bilgisayar Microsoft Surface Studio Tanıtıldı!

Microsoft Surface Studio Tanıtıldı!

PAYLAŞ
Microsoft Surface Studio Tanıtıldı

Newyork’da düzenlenen etkinlik ile beraber Masaüstü bilgisayar: Microsoft Surface Studio Tanıtıldı! İşte Surface Studio masaüstü bilgisayar ve özellikleri.

Microsoft’un Surface ailesi resmen masaüstü bilgisayar olarak genişledi. Microsoft’un popüler ürünlerine verdiği Surface modeli artık masaüstü sürümü ile kullanıcıların karşsıına çıkacak. Bugün Newyork’da düzenlenen etkinlik işle beraber Microsoft Surface Studio isimli masaüstü bilgisayar tanıtıldı. Etkinliğin en gözde ürünü Microsoft’un yeni masaüstü bilgisayarı oldu. Cihaz en yakın rakibi iMac’e bile fark atabilir.

Kullanıcılarına sürpriz bir şekilde yeni ürününü sunan Microsoft, farklı donanım seçeneklerine sahip bilgisayar ile beraber özellikle de tasarımcıların gözdesi haline gelecek. Farklı donanım seçenekleri ile satışa sunulacak olan Surface Studio bilgisayarlar, sınırlı sayıda satılacak.

Microsoft Surface Studio Tanıtıldı!

Ön siparişlerin bugün başlaması ile beraber talep toplayan bilgisayar hem tasarımı, hem de dünyanın en ince masaüstü bilgisayarı olmasıyla dikkat çekiyor. Microsoft tarafından tanıtım videosunun hazırlandığı ve farklı özelliklerinin sunulduğu Surface Studio yıla damgasını vuracak. 4500 x 3000 piksel çözünürlüğe sahip 28 inç dokunmatik ekrana sahip masaüstü bilgisayar iMac’i yerle bir edebilir.

Masaüstü konumundan adeta dizüstü bilgisayar gibi ekranını oynayabildiğimiz bilgisayar yılın en iddialı ürünü olmaya aday. 4K ekrana sahip cihazın renk yoğunluğu ise inanılmaz. Ayrıca farklı 3.parti destekleriyle gelen bilgisayar, ekranının dokunmatik olmasıyla beraber inanılmaz çizimler yapmaya olanak sağlıyor.

Microsoft Surface Studio PC Özellikleri ve Fiyatı

Intel’in 6.nesil işletimcisine sahip olan bilgisayar farklı fiyat yapılandırılmasına bağlı olarak 965M veya Nvidia GTX 980M ve i5 işlemci ile satışa sunulacak. Cihaz farklı özellik kombinasyonları ile satışa çıkacak. Surface Studio’nun en üst modelini satın alırsanız 2 TB hibrid disk, 32 GB Ram ve 4 GB Nvidia GTX980M özelliklerine sahip olacaksınız.

Ön siparişlerinin açıldığı bilgisayarın en düşük ücreti 3.000 dolar’dan başlarken, en üst modeli satın aldığınız da ödemeniz gereken ücret ise 4.200 dolar.  Türkiye’ye satışların bu hafta başlayacağına dair söylentiler var. Ön siparişlerin alınması ile beraber Microsoft tarafında detaylı açıklamalar da ilerleyen zamanlar da gelecektir diye düşünüyoruz.

Özellikle grafik tasarımcıların vazgeçilmesi olacak bilgisayar, iMac ile kıyaslandığı zaman özellik bakımından oldukça üstün özelliklere sahip  olmuş. Çizim yapanların dikkatini çekecek olan bilgisayarın tanıtım videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.