Ana sayfa Mobil Microsoft’un Ürettiği Nokia 215 Hala Yok Satılıyor!

Microsoft’un Ürettiği Nokia 215 Hala Yok Satılıyor!

PAYLAŞ
Microsoft'un Ürettiği Nokia 215 Hala Yok Satılıyor!

Aradan uzun zaman geçse de, 2017 yılında ucuz tuşlu telefon almak isteyenlere tavsiyemiz: Microsoft’un Ürettiği Nokia 215! İşte detaylar.

Microsoft bünyesine girdikten sonra Nokia, ilk uygun fiyatlı telefonlarından birini duyurdu. Nokia 215 özellikleriyle ve fiyatıyla dikkat çeken giriş seviyesi bir telefon olarak karşımıza çıkıyor. Nokia 215 modelinin dikkat çeken tarafı kaç para olduğu.

2017 yılında tercih olarak bir çok kullanıcı akıllı telefonu seçiyor. Ancak bunun yanında özellikle de yaşlı veya akıllı telefon kullanmak istenmeyen kişiler, tuşlu telefon kullanmayı daha çok seviyor. Bu tarz durumlarda da Nokia 215 tarzı telefonlar yok satıyor. Gerek Microsoft imzası, gerek tarzı ile Microsoft’un Ürettiği Nokia 215 hala yok satıyor!

Nokia 215, sadece 29 Dolar! Günümüzde Nokia yeni cihazlarını satışa sunuyor. Bu cihazların bir çoğu akıllı telefon. Ancak Microsoft’un Nokia’nın mobil departmanını aldığı günlerden bu yana, aktif olarak satılan tuşlu telefon hala unutulamıyor. Microsoft tarafından üretimi yapılan Nokia 215, bir çok kullanıcının dikkatini çekmeye devam ediyor.

Vergiler hariç sadece 29 Dolar yani yaklaşık 65 TL olan bu telefon temel cep telefonu özellikleri taşıyor. Nokia 215 modelinin özelliklerine bakacak olursak ilk olarak 29 günlük bekleme süresi dikkat çekiyor. Temel telefon özellikleri taşıyan diğer modellerde daha uzun pil süreleri görmüştük ancak burada önemli olan nokta cihazın fiyatı. Sadece 65 TL‘lik bir telefondan bahsediyoruz.

Microsoft’un Ürettiği Nokia 215 Hala Yok Satılıyor!

Nokia 215, çift SIM kart desteği sunuyor. FM radyo, 2.4 inç boyutunda 240 x 320 piksel renkli ekran, VGA kamera, Bluetooth desteği ve 2G hızında internet gibi özellikleri mevcut. Microsoft Nokia 215, internete girebiliyor. Telefonun içerisinde Twitter, Facebook, Messenger, Bing arama motoru gibi önyüklü gelen uygulamalar mevcut. Opera mini tarayıcı ile 2G hızında internete girmek mümkün.

Microsoft Nokia 215 : Sadece 65 TL'ye Telefon!

Tabii cihazın fiyatı için 29 Dolar (65 TL) dedik ancak bu fiyatla ülkemizde satılması mümkün değil. Nokia 215, Türkiye’de satışta yer alıyor. ancak +150-200 TL gibi vergilerle 300 TL sınırına ulaşacaktır.

Nokia 215 3 farklı renk seçeneği ile birlikte satışa çıkacak. Bunlar siyah, beyaz ve yeşil. Telefonla ilgili yayınlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz :

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.