Ana sayfa Oyun Minecraft Nintendo Wii U Sürümü Hazırlanıyor

Minecraft Nintendo Wii U Sürümü Hazırlanıyor

PAYLAŞ

Farklı konsepti ile oyun dünyasına yeni soluk kazandıran Minecraft, ilk olarak bilgisayar platformuna duyurulmuştu. Her yaş grubundan büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan açık dünya oyunu Minecraft şimdide Wii U konsol için hazırlanıyor.

Mojang Games‘in yapımcılığında piyasaya sürülen Minecraft, açık dünyada gerçek dünyaya benzer şekilde maddeleri barındırıyor. Oyuncular ise yaratıcılıklarını kullanarak oyundaki piksel formatında maddelerle istediklerini yapabiliyor. Geçtiğimiz hafta Minecraft PlayStation 3 Sürümü Satışa Çıktı başlığında sizlerle paylaştığımız gelişmeden sonra oyun şimdide Nintendo‘nun Wii U konsolu için hazırlanıyor.

Satış tarihi olarak 2014’ün ikinci çeyreği işaret edilen oyunun Wii U konsolda ne denli satış rakamlarına ulaşacağı bilinmiyor ancak oyunun yaş kitlesiyle Wii U konsola sahip yaş grubu paralellik gösteriyor.

Android ve iOS tarafında da satışta bulunan oyunun fiyatına göre sunduğu oynanış süresi ve kullanıcıların diledikleri gibi oyunda vakit geçirebilmesi Minecraft‘ın en önemli özelliği diyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.