Ana sayfa Donanım Mionix Castor Gaming Mouse incelemesi

Mionix Castor Gaming Mouse incelemesi

PAYLAŞ

Oyuncuların isteklerine koşan oyuncu ekipmanlarından Mionix Castor Gaming Mouse incelemesi ile karşınızdayız. Detaylarıyla Mionix Castor Mouse!

Dünya da ve ülkemiz de oyun sektörünün gelişmesi ekipmanlara da yansıyor. Her geçen gün oyunlara yeni eklenen özellikler, yeni çıkan oyunlar sonrasında oyunculara yeni ekipman aldırmaya başlayabiliyor. Mionix firması tarafından üretilen Castor marka mouse’da aslında oyuncuların istekleri doğrultusunda karşımıza çıkıyor.

10.000 Dpi’a kadar hassasiyet sergileyen bu mouse üzerindeki renkleri değiştirmemiz açısından da oldukça fazla seçenek sunuyor. Mouse’da kullanılan ARM işlemci, oyun oynayanların daha da üstün bir oyun sergilemesine yardımcı oluyor.

Mionix Castor Gaming Mouse incelemesi

Corax Alpha firması tarafından bizlere gönderilen ve oyuncuların yardımına koşan Mionix Castor gaming mouse, hem ergonomik bir yapıya sahip, Mouse’un tutuş ergonomiğinin yanı sıra aynı zamanda terletmeyen bir yapıya sahip olması da büyük bir avantaj. Özellikle de bilgisayar başında saatlerce oyun oynayanlar, bu duruma oldukça çok sevinecektir.

Mionix Castor’un fiziksel yapısının dışında donanımsal ve yazılımsal olarak büyük özellikleri bulunuyor. İnternet sitesi aracılığıyla hem driverlarını indirebiliyor, hem de yazılımına ulaşabiliyorsunuz. Castor Software isimli yazılım sayesinde Mouse üzerindeki renkleri değiştirmek, makrolar düzenlemek, makro kayıt etmek, hassasiyet ayarlarını yapmak oldukça kolay. Yazılım ve donanım anlamıyla oldukça üstün bir mouse.

Mionix Castor Gaming Mouse incelemesi

Bireysel olarak bir soruyu cevaplamak istiyorum. Mionix Castor Mouse Alınır mı? diye bir soru soranlar varsa eğer, piyasadaki en iyi fiyat-performans ekipmanlarından diyebilirim. Kendisi ile oyunlar da geçirdiğim 1 aylık süreçte hiç bir sorunumun olmadığını da ekleyerek, bu ürünü bizlere gönderen Corax Alpha firmasına teşekkür ediyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.