Ana sayfa Akıllı Telefon Moto G4 Satış Tarihi Belli Oldu!

Moto G4 Satış Tarihi Belli Oldu!

PAYLAŞ
Moto G4 Satış Tarihi Belli Oldu!

Motorola’nın sektörde varlığını südrdürmesi ve önemli bir pazarı koruması için çıkardığı yeni akıllı telefon : Moto G4 Satış Tarihi Belli Oldu!

Teknoloji şirketlerinden Motorola’nın yeni akıllı telefonu Moto G4 Hindistan’da satışa sunulacak. 22 Temmuz 2016 tarihinden itibaren Moto G4 Hindistan pazarında kullanıcılarla buluşacak.

Hatırlayacağınız üzere Çinli teknoloji devi Lenovo, bir süre önce Motorola’yı satın almıştı. Cihazlara reklam yaparak satış alternatifleri sunarken, cihazların satış sayısı ise firmanın yüzünü güldürmemişti. Firma farklı bir yapılanmaya doğru giderken, 2016 yılında ürettikleri çeşitli akıllı telefonlarla piyasaya giriş yapan Motorola Hindistan’a açılıyor.

Moto G4 Satış Tarihi Belli Oldu!

Yeni akıllı telefonu Moto G4 kısa bir süre önce kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Seri halinde üretilen telefonun diğer modelleri ise Moto G4 Plus ve Moto G4 Play.

Diğer yanda ise şirket diğer akıllı telefonu Moto Z’yi de tanıtmış oldu. Bu cihazlarda Moto Z akıllı telefonun daha geliştirilmiş hali olarak geldi. Motorola’nın telefonlarını farklı ülkelerde satışa sunulurken Hindistan’da da pazardaki yerini alması planlanıyor.

hindistanHindistan’da yayınlanan bir görsele göre Moto G4, 22 Temmuz tarihinde ülkelerinde satışa çıkacak. Motorola’nın yeni akıllı telefonunun Amazon üzerinden satışa sunulacağı da belirtiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.