Ana sayfa Akıllı Telefon Motorola Moto X 2017’nin Tasarımı Sızdırıldı!

Motorola Moto X 2017’nin Tasarımı Sızdırıldı!

PAYLAŞ
Motorola Moto X 2017'nin Tasarımı Sızdırıldı

Yenı yılda çıkması merakla beklenen Motorola Moto X 2017’nin Tasarımı Sızdırıldı! İşte Moto X’in yeni modeli Moto X 2017 ve tasarımına dair görseller!

Motorola’nın 2017 yılı için tasarladığı yeni akıllı telefon modeli Motorola Moto X 2017 geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi düşmüştü. Cihaz hakkında bir çok kaynak tarafından sızıntılar yapılırken, Motorola Moto X 2017‘e dair fotoğraf ve videolar da sızdırıldı. Cihazın en merak edilen özelliklerinden birisi tasarımın nasıl olacağıydı. Bu konuda Motorola tarafında bir çok yenilik karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Moto Z ile kıyaslandığında bir çok benzerliği olan yeni cihaz, Moto Mod aksesuarlarını desteklemeyecek gibi görünüyor. Yayınlanan görsellerde en dikkat çekenlere baktığımız zaman Motorola’nın cihazlarında kamera lensleri dikkat çekiyordu. Bu cihazda da bir önceki modellerde olduğu gibi yuvarlak içerisine alınmış lensler karşımıza çıkacak.

Motorola Moto X 2017’nin Tasarımı Sızdırıldı!

Kasa tasarımı farklı diyemeyiz. Ancak kasanın kalınlığına baktığımız zaman arkadaki kamera ile beraber 9.5mm bir kalınlık karşımıza çıkıyor. Ayrıca kameranın dahil edilmediği kalınlık ise 5.2mm olarak hesaplanmış.

Günümüzdeki akıllı telefonlar her geçen gün daha da ince yapıda karşımıza çıkıyor. Ancak Motorola, Moto X 2017 modelinde kasa kalınlığının normal olduğunu söyleyebiliriz. Micro USB portu ile karşımıza çıkan cihaz, 3.5mm kulaklık girişine de sahip.

Cihazın fiyatına dair bir çok söylenti yer alsa da, net rakamlar olmadığı için söyleyemiyoruz. Moto X 2017‘nin MWC 2017’de tanıtılması bekleniyor.

Cihazı merak edenler için bir de 360 derecelik videosu mevcut. Onleaks tarafından yayınlanan görsellere bakılırsa, beklenenin dışında bir cihaz karşımıza çıkmayacak. Görsellerin yanı sıra cihazın videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.