Ana sayfa Android Motorola’nın Android 7.0 Güncellemesi Alacak Modelleri!

Motorola’nın Android 7.0 Güncellemesi Alacak Modelleri!

PAYLAŞ
Motorola'nın Android 7.0 Güncellemesi Alacak Modelleri!

Android 7.0 resmi olarak tanıtıldı, tanıtım sonrası Motorola’nın Android 7.0 Güncellemesi Alacak Modelleri açıklandı. İşte Motorolanın Android 7’li modelleri.

Google’ın geçtiğimiz günler de Android 7.0’ı yayınlaması sonrasında bir çok firma da en yeni sürümü cihazlarına güncellemeye hazırlanıyor. Samsung sonrasında Motorola Android 7.0 Güncellemesini Alacak Cihazlar Açıklandı.

Android 7.0’ın resmi olarak çıkması sonrasında firmalar en yeni sürümünü özelleştirip dağıtacaklarını açıklamaya devam ediyor. Android cihazlar arasında en popüler üreticilerden Motorola Android 7.0 Nougat güncellemesini vereceğini açıkladı. Aradan geçen bir kaç hafta sonrası yani bugün Motorola Android 7.0 Cihazlar listesi ile karşımıza çıktı.

Motorola’nın Android 7.0 Güncellemesi Alacak Modelleri!

Firma en yeni modelinden eski modellere doğru bir sıralama yapmış durumda. Bu sıralamaya bağlı olarak Android 7.0 güncellenecek. Moto G (4. Nesil), Moto G Plus (4. Nesil), Moto G Play (4. Nesil), Moto X Pure Edition (3. Nesil), Moto X Style, Moto X Play, Moto X Force, Droid Turbo 2, Droid Maxx 2, Moto Z, Moto Z Droid, Moto Z Force Droid, Moto Z Play ve Moto Z Play Droid cihazları güncelleme alacak.

Kısa bir süre önce duyurulan ve IFA 2016’da karşımıza çıkan Moto Z modelleri de Android 7.0 güncellemesini alacak modeller arasında. Google’ın dün gerçekleştirilen etkinliğinde Android 7.0’a da değinmesi ve tanıtması sonrasında nihayet güncelleme detayları da belli oldu. Motorola’nın Android 7.0 Güncellemesi Alacak Modelleri açıklaması ile beraber bir çok firmanın daha bu açıklamaları yapacağını düşünüyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.