Ana sayfa Dizi Mr.Robot 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı

Mr.Robot 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı

PAYLAŞ

Dünya da sevilen diziler arasında yer alan ve senaryosuyla izleyenleri bağımlı hale getiren Mr.Robot, biliyorsunuz ki, ilk sezonu başarılı bir şekilde noktalamış, 2. sezon için geri sayımlar başlamıştı. Merakla beklenen Mr.Robot 2.Sezon Fragmanı Geldi! Anonymous gibi ünlü hacker gruplarını konu alan ve sıra dışı senaryosuyla karşımıza çıkan Mr.Robot, bilgisayar ve bilişime meraklı olanlar için vazgeçilmez bir dizi diyebilirim.

İlk Sezonu sonrasında kafalar da bir çok soru işareti yer almıştı. Dizi gizem dolu bir final ile karşımıza çıkmıştı. İlk sezonuyla Altın Küre ödülü alan Mr.Robot, ikinci sezonuyla da ortalığı kasıp kavuracağa benziyor.

Mr.Robot 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz gün Mr.Robot 2.Sezon Fragmanı yayınlandı ve yayınlanan fragmana bakarsak, yine sıra dışı ve gizem dolu bir sezon bizleri bekliyor olacak. İlk fragmanda, birinci sezondaki bazı sahneler yer alırken, ikinci sezonda karşımıza nelerin çıkacağına da yer verilmiş. Şahsen diziyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Lakin ilk sezona gerçekçi olaylara da yer verilmişti. Böylelikle dünya da karşımıza çıkan “Hack olayları” nasıl işliyor, Hackerlar nasıl bilgilerle yola çıkıyor gibi soruların cevabını da almıştık. Bakalım 2.sezonda karşımıza neler çıkacak, hep beraber göreceğiz. Dizinin 2.sezonu ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Şu anda Mr.Robot 2.Sezonu ne zaman yayınlanacak herhangi bir bilgi yer almazken, dizinin ilk sezonu sonrasında bu tarz bir fragmanın yayınlanması bile beni heyecanlandırmaya yetti. Umuyorum, Elliot hakkında daha fazla detayların yer alacağı bir sezon bizleri bekler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.